Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Egyetemista koromban jöttem össze barátommal. Ekkor az esetek többségében ő fizetett, ha mentünk kajálni pl.Ez az időszak pár hónapig tartott.Elkezdtem dolgozni egy jó ideje és azóta mindent én fizetek kb.Éttermekben többször otthagytam 9000 forintokat.Ha elmentünk bárhova én fizettem a szórakozásunkat+benzint+kaját ha ettünk is.Elég sok pénzem elment már így.Ez az egész kb. 8 hónapja tart,hogy én fizetek mindent.Ő dolgozik de hitelei vannak(mostmar 3 összesen de nemsokára 2 marad) és elvileg emiatt nincs pénze sosem.Pár napja voltunk bevásárolni es ott beakart ülni kajálni és mondta h kér ezt azt és én erre ránéztem csúnyábban.Erre ő elviharzott a parkolóba és mondta hogy felfordult a gyomra tőlem!!! Hogy èn milyen ember vagyok, hogy sajnálom.De mostantól külön kasszán leszünk és én nem fizethetek neki semmit meg ő se fog nekem.Most őszintén azért mert valakinek párja van automatikusan kell mindent fizetni helyette,ha neki sosincs pénze?


22/L



2020. jan. 1. 05:56
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
0%

Ha egyébként szereted és nincs gond más téren akkor külön kassza...

Bár nekem az is fura ,hogy ha kaját vettetek,és te vagtad a pofakar hogy ezt azt kér...én iylesmire sosem sajnálom egy barátomtól sem nemhogy a páromtól.Az más ha felesleges luxus dolgokat vetetne magának.

2020. jan. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

Válaszolva minden kérdésre:

1 milliót vett fel személyi kölcsönt(jogsira nyaralásra stb. lett volna szánva ehelyett elköltötte elektronikai dolgokra meg elette elitta stb mintha eltűnt volna a pénz)

600 ezer forintos a másik azt 1 hónapja vette fel autóvásárlásra(lízing)


Az elején szívesen fizettem sokáig ezt írtam is csak az 1000-redik x-edik alkalom után unalmas úgy hohy sosincs viszonozva

2020. jan. 1. 11:49
 23/46 A kérdező kommentje:
Meg nemcsak kajàt fizettem mint írtam mellette mindent én benzint,ha elmentünk valahova pl cukraszdaba,moziba akàrmi vagy bevásárolni
2020. jan. 1. 11:52
 24/46 A kérdező kommentje:

Az 1 milliósat még régebben vette fel mikor szétmentek exével.

Otthon lakik a családjával.Én is otthon lakom szüleimmel.

2020. jan. 1. 11:54
 25/46 A kérdező kommentje:
Csak annyi a különbség köztünk hogy én próbálok spórolni,félretenni magamra szinte semmit nem költök(1 ruhát nem vettem magamnak már jó ideje) mert sok pénzem elmegy erre amiket leírtam
2020. jan. 1. 11:57
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ezek a hitelek ahhoz kellettek, hogy beindítsa a vállalkozását 😃😃😃

Bolond egy ember

2020. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

Bár ahhoz kellettek volna...

Én is hitelellenes vagyok és a fizetésének a fele! csak hitelre megy el.

Olyan is volt, hogy nem tudta volna befizetni az egyiket(25ezer) tőlem kért nem adtam akkor.Végül az anyja adott neki.Következő hónapban adtam 50et az autóhoz kellett sürgősen és 25öt láttam belőle vissza és a többit nem fogja.Mondtam is neki,hogy jó akkor felejtsük el ne adja.Igazából elegem van már a hisztijeiből a pénz miatt.

2020. jan. 1. 12:50
 28/46 anonim ***** válasza:
24%

Esetleg annyi hogy ne szervezz ilyen mozi és más drágább programokat vagy ami sokba kerül ha tudod hogy nincs neki rá keret.

Azért ennyiben te is legyél megértöbb, van jómódú barátnőm gyakran drága helyeken Ebédel de engem nem hiv ilEn helyre hiszen kellemetlen lenne nekem, tudja hogy nincs ilyenre pénzem. i


Persze felelőtlenség volt Ennyi hitel de az már ott van,muszáj fizetni

2020. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
Igen megértem ezt persze de sokszor nem én szerveztem ezeket a programokat.Szeretem őt amúgy nem ezzel van a baj csak rosszul esik ez az egész helyzet hogy semmi jövőt nem lehet így építeni.
2020. jan. 1. 13:08
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

még a hiteljét is te meg a szülei fizetik? van aki szerint ez normális?

ezen már a külön kassza sem segít. hisz a reakciókból ítélve már elvárja, hogy fizessetek. ez rohadt szomorú. senkinek nem kellene eltartania a másikat, két egyenlő félnek kellene lennie a kapcsolatban, de a tietekben te hordod a nadrágot, ő csak élvezi a veled járó előnyöket.

ha nem lehet vele megbeszélni, akkor szerintem gondold át a szakítást a saját érdekedben...

így te is csak egy helyben toporogsz. gondolom neked is lennének céljaid, amire jó lenne félre tenni, de magad inkább háttérbe szorítod... :(

2020. jan. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!