Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs humorérzéke egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs humorérzéke egyik nőnek sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Újév alkalmából - volt régebben egy fogadás amit megnyertem, a barátnőm sajnálatára - megígérte, hogyha én nyerek, akkor 1 hétig se bugyit nem húz itthonra, se gumit nem kell használnom ha együtt vagyunk, amit most már eléggé megbánt.

Szerintem ez eddig nagyon vicces, csak nem éppen úgy alakult a dolog ahogy vártuk. Igen, "vártuk" mivel én sem így terveztem. Nem is a szexről van szó, nem is jutottunk el odáig pechünkre, mert poénból ráharaptam a fenekére amitől ő hasba rúgott amitől elvesztettem az egyensúlyomat és leestem az ágyról rá a kezemre. Először azt hittem eltört mert kib*szottul fájt, de aztán csak enyhe zúzódás történt, de a barátnőmnek előadtam, hogy eltört :D Nagyon megijedt én meg utána mondtam, hogy csak ugratlak baba. Kiszaladt a szobából én meg utána de beb*sztam a lábam kifele menet az ágy lábába amitől tényleg azt hittem besz*rok, és azt mondta hogy lehetek ekkora paraszt ő itt aggódik meg minden én meg csak nevetek rajta.


Egy nőnek sincs humorérzéke? Hmm? Lányok, nők?



2020. jan. 1. 17:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

Én szeretem a humort (mások szerint én magam is jól használom), de ez nem volt vicces.

Fizikai sérüléssel poénkodni ilyen helyzetben taplóság, hiszen valóban azt hitte, hogy baj történt. Inkább örülnél, hogy aggódik miattad.

21/L

2020. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Magamon is nevettem, de a lábujjam szerintem tényleg eltört.
2020. jan. 1. 17:44
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
A kérdező és az ő fiktív nője....provokálós kamu, szép, hogy ezzel kezded az új évet, na eriggy mosogatni, mert anyád leb-sz egy pofont hülyegyerek.
2020. jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagy egy elegáns, intelligens ember, ezt gondolom :)


A védekezés nélküli szexben fogadni meg ezzel poénkodni, nem vall értelmes, felnőtt emberre sem- hacsak nem gyereket terveztek, de akkor meg nem kellenek ezek a játszmák.


Szerintem ezzel nem kellene szórakozni, akárhány évesek is vagytok (szexelgető tiniszínvonal a téma :)


Egyébként meg de. Van. A humorérzék nem Y kromoszómához kapcsolódik, nekem is van, pedig nő vagyok.

De védekezéssel meg a szerettem komolyabb sérülésével poénkodni...ja, ha ez a humorérzék, akkor igazad van: nekem nincs, mert ez nagyon nem vicces.

2020. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
4%
Okkal nincsenek lány barátaim. Mindig ment a sértődés meg a pitsahumor, amin csak fennhangin lehet nevetni úgy, hogy "eheheheh".
2020. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Hát amiket itt te leírtál, egyik sem vicces. Védekezés nélküli szexben fogadni, r*hátul nem vicces. Eljatszani hogy el tört a kezed, szintén nem vicces. Ugye ismered a mert a kisfiúról, aki farkast kiáltott? Na hát majd ne csodálkozz ha komoly gondod lesz és nem fog vele foglalkozni mert azt hiszi megint csak szivatod. És egyébként agyilag is kb egy kisfiú szintjén vagy. Általános iskolás fiú osztalytarsaim voltak kb a "humorban" ilyen szinten mint most te de szerencsére ők felnőttek :) egyszer talán te is fel fogsz ne aggódj :)
2020. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
98%
A tini párkapcsolatok kategóriában sem veregetnék meg a vállad!
2020. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
4%
Épp most tiltott le valaki badoon, mert szarkasztikus voltam.
2020. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
98%

Kedves Kérdező,


a humorérzék nélküki női válaszolód vagyok, akit “ph*sz” jelzővel illettél :D


Nyáron eltört a legkisebb lábujjam (megrúgtam véletlenül itthon az angolszegélyt), de se nem káromkodtam ilyen alpári módon, se nem poénkodtam ezzel... van ilyen, szerencsélten baleset.


Ha igaz lenne, már jártál volna orvosnál, a röntgennem fáj :D

2020. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
99%
Tudom, hogy nem vicces, ha valamit elmagyaráznak, de engem érdekel, hogy ez mitől vicces.
2020. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!