Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs humorérzéke egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs humorérzéke egyik nőnek sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Újév alkalmából - volt régebben egy fogadás amit megnyertem, a barátnőm sajnálatára - megígérte, hogyha én nyerek, akkor 1 hétig se bugyit nem húz itthonra, se gumit nem kell használnom ha együtt vagyunk, amit most már eléggé megbánt.

Szerintem ez eddig nagyon vicces, csak nem éppen úgy alakult a dolog ahogy vártuk. Igen, "vártuk" mivel én sem így terveztem. Nem is a szexről van szó, nem is jutottunk el odáig pechünkre, mert poénból ráharaptam a fenekére amitől ő hasba rúgott amitől elvesztettem az egyensúlyomat és leestem az ágyról rá a kezemre. Először azt hittem eltört mert kib*szottul fájt, de aztán csak enyhe zúzódás történt, de a barátnőmnek előadtam, hogy eltört :D Nagyon megijedt én meg utána mondtam, hogy csak ugratlak baba. Kiszaladt a szobából én meg utána de beb*sztam a lábam kifele menet az ágy lábába amitől tényleg azt hittem besz*rok, és azt mondta hogy lehetek ekkora paraszt ő itt aggódik meg minden én meg csak nevetek rajta.


Egy nőnek sincs humorérzéke? Hmm? Lányok, nők?



2020. jan. 1. 17:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
98%
Majd akkor is röhögjél, mikor a csajod bejelenti, hogy apuka lettél.
2020. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Ilyenekkel tényleg ne vicceljetek már :/ csak mert ez már tényleg nem vicces, apuka meg hasonlók. Ne legyetek ti is ilyen komolyak.
2020. jan. 1. 18:15
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Majd amikor a kisfiad / kislányod viccel ilyennel, akkor gondolkodj el. Nem kell sokat várnod, hamarosan úgy is megszületik, aztán olyan gyorsan felcseperedik.
2020. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vágom, hogy rúg hasba, ha a fenekén harapsz (őrült vicces) - hártarúg, mint a ló?


De mindegy is. HÚZZ fel egy kotont, és életed végéig le se vedd!

2020. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Utolsó, ezt ne kérdezd, én is meglepődtem elhiheted.


De mondom ne vicceljetek ezzel a "kislányod, kisfiad" dologgal, mert amúgy tervezünk de nem akarom, hogy miközben megtörténik ezek járjanak a fejemben, hogy hogy szúrtam el majdnem az anyjával a kapcsolatot.

2020. jan. 1. 18:51
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Lesz mit mesélni az oviba menet.
2020. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Na jó ezt már direkt csinálod. :D

Amúgy tetszik.

2020. jan. 1. 18:57
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szellemi fogyatékosság humornak számít, akkor jah, a barátnődnek valóban nincs humorérzéke. Na de most a barátnőd, azaz egy fő nem nevetett valami szar poénon, erre te ez alapján azt a következtetést vonod le, hogy egy nônek sincs humora. Ez 3 érvelési hibát feltételez 1 mondaton belül. Azért írom hogy feltételez, mivel szerintem az egész kitaláció, ugyanis senki sem lehet akkora phasz, mint amekkoranak magadat próbálod beállítani a kérdésben. :)
2020. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért hiszi azt minden férfi, hogy ha a nő nem nevet a hülye, abszolút nem vicces "viccén", akkor a nőben van a hiba?

Hmm? Kérdező?

2020. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Miért van az, hogy minden nő túlreagálj a dolgokat? Gondolom te is nő vagy utolsó. Ami nem baj, de nem kell komolyan venni, különben is őt csak lelkileg rángatta meg a dolog, engem viszont fizikailag is, majdnem eltört a lábujjam, meg a kezem is. :D
2020. jan. 1. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!