Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs humorérzéke egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs humorérzéke egyik nőnek sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Újév alkalmából - volt régebben egy fogadás amit megnyertem, a barátnőm sajnálatára - megígérte, hogyha én nyerek, akkor 1 hétig se bugyit nem húz itthonra, se gumit nem kell használnom ha együtt vagyunk, amit most már eléggé megbánt.

Szerintem ez eddig nagyon vicces, csak nem éppen úgy alakult a dolog ahogy vártuk. Igen, "vártuk" mivel én sem így terveztem. Nem is a szexről van szó, nem is jutottunk el odáig pechünkre, mert poénból ráharaptam a fenekére amitől ő hasba rúgott amitől elvesztettem az egyensúlyomat és leestem az ágyról rá a kezemre. Először azt hittem eltört mert kib*szottul fájt, de aztán csak enyhe zúzódás történt, de a barátnőmnek előadtam, hogy eltört :D Nagyon megijedt én meg utána mondtam, hogy csak ugratlak baba. Kiszaladt a szobából én meg utána de beb*sztam a lábam kifele menet az ágy lábába amitől tényleg azt hittem besz*rok, és azt mondta hogy lehetek ekkora paraszt ő itt aggódik meg minden én meg csak nevetek rajta.


Egy nőnek sincs humorérzéke? Hmm? Lányok, nők?



2020. jan. 1. 17:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
remélem lányod születik! :) majd meglátod milyen funny lesz :)
2020. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Vicc az, amivel a másiknak nem okoz fizikai/lelki fájdalmat, stresszt, idegeskedést. Ha enélkül nem megy, van egy rossz hírem: nem vicces vagy, csak tapló és buta.


Remélem, a babátok okosabb lesz.

2020. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Látom lassan mindenki csatlakozik ehhez a "jajj de jó lesz ha apa leszel, remélem kislányod lesz" klubhoz. Nektek sincs humorérzéketek. :D
2020. jan. 1. 23:00
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Miről beszélsz? Mi itt mind nevetünk rajtad, te meg bedurcizol? Nincs humorod?
2020. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez már tényleg röhej. :D
2020. jan. 2. 00:49
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nincs humorérzéked. Miért vagy ilyen fap#&a?
2020. jan. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
92%
Ne etessétek a troll, pls..
2020. jan. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Nem trollkodás, tényleg megtörtént amit leírtam, és még az is lehet, hogy amit a válaszírók írnak is igaz, egy barom vagyok. :) Mondjuk a lábujjam bánta.
2020. jan. 2. 13:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!