Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem meg a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a feleségemet, hogy a heti egyszeri fürdés kevés?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanában egyre kevesebbet ad magára, fogat is akkor mos, ha épp eszébe jut. Hiába teszem szóvá, nem sokat ér. Lefeküdni se sok kedvem van így vele.

2020. jan. 1. 18:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%
Ez egy annyira gáz troll kérdés! Jobbra nem futotta? Adjak tippeket? Lassan vége a szünetnek, találj ki valami szabadtéri programot!
2020. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ekcemas
2020. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Fürödjetek együtt. Vagy menjetek el pl. uszodába, és ott úgyis kell zuhanyozni az elején és a végén.
2020. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Pfu,hát szerintem mond meg neki,hogy számodra ez kellemetlen. Szégyelled,hogy igénytelen és,hogy te érzed 3 nap után a nuniszagot parfüm ellenére is,akkor tuti más is. Aztán ha nem érdekli én beszereznék valami jó zsíros,sötét krémet és ruha alatt a hátát bepacsmagolnám ,hogy tuti kelljen fürdenie. Azért menzesz napjain nem lehet megdögleni mellette?! Nő vagyok,alap napi 1 fürdés,nyáron ez 3,ha megvan ,akkor reggel-este fürdés. 1 napot nem tudok kihagyni,mert rosszul érzem magam.
2020. jan. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért nagyon boldogtalan. :( Lehet érdemes lenne szakembert bevonni.
2020. jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
32%
Megunta az asszony a kis fütyidet, azért nem fürdik hogy ne keljen szexelni.
2020. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Lehet bármit mondani, egyszerűen le kell ül,ni és beszélni kell Vele erről. Házasságban élőként csak meg tudod ezt tenni.Mondd,hogy ez kellemetlen és szeretnéd tudni az okát miért nem igényli azt,hogy tisztálkodjon.


Itt nem a szexről, nem törvényszerűen a kifelé viselkedésről van szó, hanem magáról. minden embernél alap a tisztálkodás, ezt már a gyerekeinkkel is jó korán megtanítjuk.


Őszintének kell Vele lenned és egyenesnek, de nem támadónak és számonkérőnek.

2020. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Jutottatok valamire?

Mond meg neki,hogy tényleg nagyon kellemetlen Neked és,hogy azt a nőt szeretnéd vissza kapni,aki a kapcsolat elején is volt. A kis tip-top igényes nőt.

Egy ilyennel én is szenvedek,de hála Istennek nem velünk él. Apósom... Ha hetente jön,akkor 50-50% eséllyel eltudom zavarni fürdeni de volt olyan,hogy 4-5 hónapig nem tisztálkodott. Amikor kórházba került én szégyeltem magam a gyerekei helyett,az intenzíven volt és a főorvos öklendezve jött ki tőle... 😦

Annyira szégyeltem,hogy engedélyt kértem a megfürdetésére,ne ők lássák a fekete retkes combjait.

Most ha eljön,kérem a fürdésre,nem akarom,hogy így feküdjön a tiszta ágyba,azt már halkan említem csak,hogy wc használat után sem mos magától kezet 😖 Fertő...Műteni lehetne nálunk már a sok domestos,florasept és dettol használat miatt,az antiszeptikus folyékonyszappant is pluszban töltöm kézfertőtlenítő szerrel 2/3-1/3 arányban,mert rosszul vagyok az idős igénytelensége miatt. Neki is 1 hét után olyan test,pisi és seggszaga van,hogy rálehet könyökölni. A karmai hatalmasak és feketék. 😑


Ne hagyd,hogy a lustaság ennyire felülkerekedjen a párodon,mert ez nagyon nem normális.

2020. jan. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
70%
Szia Gyuri vagyok, a hirdetésre jelentkeznék.
2020. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!