Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselkedjek az exemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek az exemmel ezek után?

Figyelt kérdés
Volt egy másfél éves kapcsolatom egy munkatársammal. Tipikus agglegény, az édesanyjával él. Tavasszal egy mondvacsinált ürügy miatt szakított velem, de azóta is keresi a társaságomat, amikor csak lehet,"barátok maradtunk". Szilveszter estéjén végig leveleztünk, a végén pedig kijelentette, hogy még mindig ugyanúgy szeret, de ő egyedüllétre van ítélve, és egyedül is marad, "ezt dobta a gép"-szerinte. Hozzáteszem, közrejátszott abban, hogy elváltam a férjemtől tavaly, mert nagyon szerettem ezt a férfit. Nagyon rossz így, hogy egy a munkahelyünk, és nem tudom magam túltenni rajta. Mit tegyek? Hogyan viselkedjek vele ezek után, úgy, hogy megőrizzem a tartásomat?
2020. jan. 2. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszéljétek át a dolgokat többször, nyíltan, őszintén és személyesen...aztán majd meglátod okosabb leszel.
2020. jan. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
el kell menni a cégtől az egyiknek. Az óvodásokat kerülni kell
2020. jan. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ő nem tudja magát túltenni rajtad, te nem tudod magad túltenni rajta akkor mégis miért nem vagytok együtt?


Próbáljátok megbeszélni a dolgokat hátha lehettek még egy pár, ha meg nem akkor innentől foglalkozz kevesebbet vele és próbálj meg új barátokat/barátot keresni akivel jól érezheted magad anélkül, hogy azon kéne töprengj, hogy mi lehetett volna a kapcsolatotokból.

2020. jan. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!