Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy segítsek a páromnak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segítsek a páromnak, ha nincsenek céljai?

Figyelt kérdés
Három éve vagyunk együtt, tavaly érettségiztünk mindketten. Én egyetemre mentem, mellette dolgozom, ő pedig elkezdett egy képzést, de úgy érezte ez nem az ő útja, így otthagyta az egészet. Ez kb. két hónapja volt, azóta se tudja mit szeretne tanulni, vagy hogy merre tovább. Azt veszem észre rajta, hogy már nem is érdekli. Egy fontos neki, hogy sok pénzt keressen és vehessen egy autót magának. Ezen kívül semmi más nem érdekli, ami nagyon bánt engem, mert megbeszéltük, hogy hamarosan összeköltöznénk. Így viszont ez nem fog menni. Bármikor ha felhozom, hogy nézelődött-e szakok/szakmák után, vagy esetleg munkahely után, azt mondja nem akar beszélni róla és veszekedésbe torkollik az egész. Többször megfogadtam, hogy én már nem foglalkozom ezzel, viszont nem tudom csak nézni, ahogy tönkreteszi az életét azzal, hogy semerre nem megy tovább. Hogyan segíthetnék neki?

2020. jan. 2. 12:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
SZerintem az a ritkább eset, ha érettségi után, az embernek konkrét terve van. Vagy ha mégis megy tovább tanulni, a jellemzőbb, h 2 éven belül kipotyog. Ha tavaly érettségiztetek, akkor 19-20 évesek lehettek. Van még ideje eldönteni, hogy mit akar tanulni. Dolgoznia viszont kell.
2020. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Van neki terve,csak nem az ami neked! Kocsit akar azzal csajozni.
2020. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Van neki terve, nem is rossz. Anno én is így kezdtem:)
2020. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Ugye milyen más elbírálás alá esik, ha egy férfi akarja élni az életét? Nőként tök alap, hogy érettségi utáni 10 évben bulikázás, utazgatás, önmegvalósítás, de igazából az sem baj, ha 40 évesen is még az útját keresi. És aki szót emel ellene, az egy maradi elnyomó bántalmazó. Bezzeg ha férfiról van szó, aki röpke 2 hónap alatt nem képes újratervezni az életét egy kudarc után, az rögtön egy semmirekellő mihaszna, aki az egész életét elrontja.
2020. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is vagy csajozni akar, vagy felvágni, máskülönben nem autón és a sok pénzen járna az esze amikor fontosabb dolgok is vannak az életben. Azt azért mondhatnád neki hogy úgy nagyon ritkán lesz valakinek pénze hogy nem tesz érte semmit
2020. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Ha továbbra is csak a sült galambot lesi, mondj le róla.

Az élethez pénz és kapcsolat kell. A pénzhez pedig tudás kell, amihez tanulni kell.

Te a helyes utat járod.

Vagy megváltozik, vagy ismerkedj mással, ő pedig csak várjon a Messiásra.

2020. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
Te majd a büfé- és ruhatárszakod elvégzése után fogsz ugyanitt tartani.
2020. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező! Veled és az utolsoval értek egyet. Fiu vagyok 21 éves, kellenek célok az eletben amiért dolgozni kell nekem sem tettek a semmit a seggem alá sosem pedig simán megtehették vna... az autóért is meg kell dolgozni, és h megmaradjon fent kell tudni tartani .. nekem ennyi idősen is voltak céljaim és h nem tanul nem baj de legalabb dolgozzon... hagyd ott ezt a lusta idiotat és költözz össze normalis pasival ;)
2020. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem értettétek a kérdésemet, lehet rosszul fogalmaztam meg, elnézést. Nem idegeneket akarok megkérni, hogy döntsék el ez most lustaság-e, vagy épp el kéne-e hagynom őt. Segíteni szeretnék neki megtalálni azt, amit élvezettel tudna csinálni, hogy legyenek céljai és lelkesedése.
2020. jan. 2. 13:53
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! 8-as vagyok. Azt hiszem te sem értesz minket! Segíteni csak azon lehet,aki hadja és akarja.. aki nem akarja mint a baratod rajta az isten sem tud segiteni... mivel ez így nem allapot, és veszekedésbe torkollik át minden, mikor segíteni szeretnel neki, csak idő kérdése és szakítani fogtok mert így nem tudtok osszekoltizni nem tudtok jövőt építeni, nem lesz meg a kellő elindulás az élethez.. látom h segiteni akarsz neki de rajta nem lehet a legnagyobb segítség az lesz ha otthagyod és normalis pasit keresel, hiszen te is normalis lány vagy te tanulsz dolgozol , jövőt szeretnel építeni ő meg otthon csucsül és álmodozik... idő kérdése és szakítani fogtok...jussunk eszedbe
2020. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!