Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy srac az eletemben akivel “baratsag extrakkal” kapcsolatom volt par honapon keresztul... en kezdtem beleszeretni es tobbet akartam tole,(ezt meg is mondtam neki) de O megismerkedett massal es ezert megszakitotta velem a kapcsolatot. A lannyal nem jott ossze a dolog es most ujra megkeresett hogy talalkozzak vele. Nagyon hianyzik,megtortem amikor “lecserelt” masra , de ez hogy csak szexre kellek nalam mar nem palya.. ha szerelmesek lennetek, mit csinalnatok ebben a helyzetben? Nagyon szeretnek vele talalkozni, de visszatart az erzes h engem csak ennyire tart..
2020. jan. 2. 15:15
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
100%

Eléggé pótkerék érzésem lenne, míg tart a kapcsolat.

Én hagynám.

2020. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha azt mondom neki h peldaul tanulnom kell ,akkor egybol azt mondja h jo akkor ne talalkozzunk. Nem eroskodik,teper.. nem mondja h menjunk el vacsorazni aztan lazulunk egyutt egyet . Csak elvarja h menjek at hozza , 50 kilometert utazzak
2020. jan. 2. 15:34
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, akkor jobb, ha befejezed vele. Csak még nagyobb fájdalmat fog okozni!
2020. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó nagy paraszt. Mit szeretsz benne? Hagyd a fenèbe. Ennèl tartsd már magad többre! Ő marha kènyelmes, házhoz megy a P*na, csak csettintenie kell, de azèrt ennèl vannak ám sokkal normálisabb pasik is.
2020. jan. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Megtetszett nagyon meg a legelejen es az meg nem mult el...

de ez h nekem kell utazgatni azert h megd..gjon, kb k..rvanak erzem magam csak engem nem kell megfizetni.. nagyon gaz

2020. jan. 2. 16:45
 6/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
Hát Szivem...szerintem jól érzed. Valami érzelmet azért kapsz tőle, vagy csak egy idealizált képbe vagy szerelmes?
2020. jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem igazan kapok Tole semmit. Csak nem ertem , amikor en vilagosan elmondtam neki, hogy tobbet akartam volna Tole..Miert keres meg mindig, ennyire nyilvanvaloan csak a szex miatt..?
2020. jan. 2. 16:53
 8/16 A kérdező kommentje:
Bár így, hogy visszaolvasom amit ide leírtam, azt sem értem minek foglalkoztat még a dolog
2020. jan. 2. 16:56
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, csak pofátlanul bepróbálkozott egy potyaszex reményében, amúgy meg nem jelentesz neki semmit, csak egy ingyen pncit (bocsi). Akármennyire fáj, ez a srác kuka. Gondolj arra, hogy ha megint talál nálad jobbat, megint pattint, az meg még fájdalmasabb lenne. Na meg gondolj arra, hogy mekkora suttyó, aki elvárná hogy utazz hozzá, utána meg mehetsz amerre akarsz. Nem is értem miért rágódsz egy ekkora bunkón.
2020. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Igen , igazad van. Csak azt hittem, ha világosan elmondom neki, hogy nekem a 'csak szex' nem pálya, akkor nem fog próbálkozni ezzel. Vagy ha újra próbálkozok, akkor belegondol, hogy én is lehetnek barátnőnek való... elmehetnenk legalabb vacsorazni. De egyertelmu , hogy azt akarja ami eddig volt.


En finanszirozzam az utikoltsegeket, o meg var otthon kenyelmesen

2020. jan. 2. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!