Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok szeretőként élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szeretőként élni tovább de nélküle se akarok lenni. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Több mint egy éve vagyok szeretője egy nálam idősebb férjezett nőnek. Stabil de megromlott házasságban él, én pedig magányosan tengődöm csak. Amikor kialakult a kapcsolat köztünk mindketten rá voltunk szorulva egymás figyelmére, kényeztetésére. Ebből aztán villámgyorsan szerelem lett, olyan lángoló és mély szerelem, amit még egyikünk sem érzett soha.

A nehézségek a körülmények miatt szinte azonnal jelentkeztek de mi semmivel sem törődve mindent könnyű szerrel vettünk... látszólag. Aztán ahogy telt az idő a nehézségek csak szaporodtak, a féltékenység mindkét részről teljesen elharapózott, a lopott percek egyre kevesebbnek tűntek, az álarc amit fel kellett vennünk egyre inkább felemésztett minket. Aztán vége lett, de hamar ismét egymás karjaiban kötöttünk ki.

Lépni Ő nem tud, patthelyzetben van engem viszont a stressz beteggé tett. Nincs hibás ebben helyzetben vagy ha igen akkor mindenki az egyformán.

A józan ész azt mondja szakítsunk, mind a ketten látjuk ezt. De a szívünk nem engedi el a másikat.

Ti bekeményítenétek és továbblépnétek ezzel elvesztenétek azt aki a legfontosabb? Vagy hagynátok magatokat úszni az árral majd lesz valami? Vagy ragaszkodni hozzá, úgy hogy ki tudja mikor tud lépni?

Nagyon sok részletet nem írtam le, próbáltam rövid maradni.



2019. dec. 27. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Gratulálok. Nem fog lépni, ha ez neked így elég, fogadd el, ha nem: lépj tovább.
2019. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

El kell döntened, hogy mennyire keserít meg az, hogy állandóan rá várj. Egyébként valószínűleg nincs patt helyzetben, csak a kényelmes utat választja.

Ha benne maradsz, nincs esélyed normális kapcsolatot találni, magadnak te kellenél, hogy a legfontosabb legyél, ha már neki nem vagy!

2019. dec. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1.: Azt hogy fog-e lépni vagy sem ezt nem tudhatjuk. Lehet holnap történik valami, lehet 10 év múlva sem. Nem sajnos nem elég ennyi nekem. Úgy volt, hogy igen, de ahogy telt az idő úgy vált egyre világosabbá, hogy nem elég ennyi.


2.: Nagyon... borzasztóan nehéz. Állandóan a telefont nézem, hogy vajon mikor ír? Mikor tud írni? Hogy tudom, hogy a férjével van valahol és jól érzi magát, én meg magányosan várok rá. Borzasztó érzés.

A patthelyzet kicsit tényleg az. Én az Ő helyében sem tudnék érdemben lépni, egy kicsit árnyaltabb a kép annál, hogy kényelmes. Inkább nem elég vakmerő. Az emberek inkább ragaszkodnak a megszokott rosszhoz sajnos. Tudom, hogy így nincs esélyem rendes kapcsolatra, családra. Nagyon igazad van. Józanító ezeket a hozzászólásokat olvasni.

2019. dec. 27. 15:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Aki igazán akar az tud lépni. Akármilyen nehéz de el kell engedned amennyiben belátható időn belül nincs előrelépés a dologban. Így normális kapcsolatra esélyed sincs. Évtizedek is elmehetnek ilyen tingli tangliban, nem éri meg...35/N
2019. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mivel nincs esély h együtt legyetek lépj ki minél hamarabb, mert csak egyre nehezebb lesz
2019. dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
miért nem akar lépni a nő? Kisgyerekek vannak? Az a baj, hogy bele fogsz betegedni ebbe a tingli-tangli helyzetbe, pszichoszomatikus tüneteid lesznek, netán komoly beteg leszel....
2019. dec. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

4.: Rengeteg minden történt ennyi idő alatt, komoly és nevetséges szituációk sora de pontosan ugyan ott toporgunk mint az első pillanatban. Nem tudom megítelni sajnos teljesen, hogy mi éri meg és mi nem. De igazad van.


5.: Igen sajnos ezt tapasztalom én is, hogy ahogy telik az idő nem, hogy könnyebb hanem egyre nehezebb lesz. Bíztam benne "hozzászokok" a helyzethez, de ez lehetetlen.


6.: Két fő ok van, hogy miért nem lép. Az egyik a közös első osztályos gyerkőc, a második ha lép és ez az egész kiderül marasztalni fogják a munkahelyéről. Ha nem rúgják ki akkor kikezdik. Ez itt elég kacifántos történet.

Sajnos már pánikbeteg lettem, valószínű depressziós is. Igyekszem nem mutatni, de ez azért nem mindig sikerül.

2019. dec. 27. 17:15
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Tudod, mit kell tenned, kérdező? Olyan anyagi hátteret biztosítani a nőnek, amilyen a férje mellet van.
2019. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, most már értem nagyjából, hogy miért nem lép. Az első osztályos gyerek szive összetörne, az biztos... Túl nagy árat fizetnétek az egészért. Szerintem hagyjátok ezt abba.
2019. dec. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8.: Hidd el a pénz nem minden. Ha körbenézem vagyonosabb vagyok mint ők.


9.: Tudom. Ezt is átbeszéltük már, mindketten pontosan tudjuk. Szegény Ő szenvedné el a legnagyobb veszteséget. Ő ebben örlődik, az Ő helyzete sem könnyebb mint az enyém. Feladja a saját boldogságát a gyermekéért? Ő sem akar így élni... Viszont a gyerkőc az első. De változtatni akarna.

2019. dec. 27. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!