Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy srac az eletemben akivel “baratsag extrakkal” kapcsolatom volt par honapon keresztul... en kezdtem beleszeretni es tobbet akartam tole,(ezt meg is mondtam neki) de O megismerkedett massal es ezert megszakitotta velem a kapcsolatot. A lannyal nem jott ossze a dolog es most ujra megkeresett hogy talalkozzak vele. Nagyon hianyzik,megtortem amikor “lecserelt” masra , de ez hogy csak szexre kellek nalam mar nem palya.. ha szerelmesek lennetek, mit csinalnatok ebben a helyzetben? Nagyon szeretnek vele talalkozni, de visszatart az erzes h engem csak ennyire tart..
2020. jan. 2. 15:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak én írtam volna ki...


Kérdező!


Hagyd, ne te utazz miatta! Én is nemet mondtam egy ilyen meghívásra! Nehogy már én utazzak annyit és még én is fizessem az útiköltséget oda- vissza, hogy nagy kegyesen megdugjon és ennek a tetejébe még aznap ki is dobjon a lakásából, hogy akkor most menjek amerre látok...


Ilyenbe nem mentem bele. Te se tedd! Eléggé megalázó helyzet az egész, ráadásul ingyen puncinak és házhoz járó qurvának néz. Legyen önbecsülésed!


Utána ismételten nem kerestük egymást és később Hipp hopp a semmiből ismét keresett. Akkor már hiába akart ő jönni hozzám, már én koptattam le, hadd essen neki is rosszul az amit velem tett....


Persze utána nem sokkal meg is beszéltük hogy nem keressük egymást többet. Azóta csak hébe hóba írunk pár szót egymásnak. Semmi több.

2020. jan. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
39%
Sokkal nagyobbak lennének az esélyeid, ha nemet mondanál neki. (Felébredhet a vadászösztöne.) De ez csak átmeneti lenne, később ugyanúgy dobna és akkor megint át kellene élned a fájdalmat. Úgyhogy legjobb lenne, ha el tudnád engedni az érzéseket iránta.
2020. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagynám a pitsába. Sose fogsz neki máshogy kelleni.
2020. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, fáj, de neki csak egy p.. na vagy a sok közül. Dobott pár sort, na bumm. Nem tudhatod, rajtad kívül még kinek miket írkál.Nagyon jól átlátod a helyzetet amúgy! Legyen benned tartás!
2020. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem-et mondtam a meghivasara.

Tudom ,ha talalkoznek vele ,megint le se szarna napokig,csak ha ujra szexelni akarna . Annyit meg nem er vele egy ejszaka ,hogy rosszabbul erezzem magam utana .

2020. jan. 2. 19:05
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Ez egy igazi gyökèr.
2020. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!