Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan menthetnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoeke kérdése:

Szerintetek hogyan menthetnem meg a baratomat az onpusztitastol?

Figyelt kérdés
Ertem, hogy miert hiszi, hogy ez az egyetlen kiutja, mivel senkinek nem kivanom azt a gyerekkort, ami neki volt, de amikor nekem kellett a legnagyobb segitseg az eletem soran, o ott volt nekem es elkapott(ezutan jottunk ossze). Nos en is benne vagyok a cipojeben, aterzem az osszes gondjat, mivel elegge hasonloan inditottak minket az elet nevu jatekban, de bennem akkor is ugy erzem, hogy ott van az a bizonyos hatar, amit csak nagyon ritkan feszegetek, nem ugy mint o, aki mar minden heten tobb alkalommal is ajulasig csinalja. Elsejen is elajult es elesett, amikor elindultunk a szorakozohelyre, mivel en nem szilvesztereztem, de o mar eleg regota benne volt(talan, ilyen allapotban nem lett volna szabad elmenni, de kellett a kikapcsolodas, mivel mindketten mindent eltudunk engedni az ilyen psytrance esemenyeken, ugymond aktiv meditacio). Nagyon sok ilyesfajta problema van, hogy hulyeseget csinal, csak nem tudom vele megbeszelni, mert mar mintha nem is fogna fel. En nagyon szeretem, nagyon sokat segitett nekem, elkapott a legnagyobb szakadek elott, de en ugy erzem, hogy en ezt nem tudom megtenni es ez egyszeruen nagyon faj. Tanacstalan vagyok, egyszeruen nem tudom, hogy mit tudnek csinalni, mivel minden tolem telhetot ugy erzem, hogy megteszek, csak mar teljesen mas vilagban van mentalisan. Annyit tudok tenni, hogy mellette vagyok, de nagyon nehezen birom elviselni azt, hogy ezen a bizonyos uton halad, amirol nem tud lejonni.

2020. jan. 3. 12:11
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:

Esetleg ezt elmondhatnád neki is. Szépen megfogalmaztad. Ezt, hogy nem adja meg neked, hogy te is elkaphasd.


Amúgy szerintem a fizikai életet kellene átrendezni.


Meg nem tudom tudsz e róla, de vannak ilyen beköltözős helyek. Ami pont erre is jó, hogy megváltozzon a fizikai környezet. Azok az ingerek amik kiváltják, az adott viselkedést.

2020. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Szerintem megkisebb darabokra torne a lelke, ha elkene mennie valahova. Ezeken a helyeken egyutt lehetnenk? Tudnal rola tobb informaciot adni kerlek? Pesten van?
2020. jan. 3. 12:23
 3/53 anonim ***** válasza:
50%
Az életem során volt olyan akit pátyolgatni kellett, de ők soha nem változtattak, változtak. Van akin nem lehet segíteni!! És nem is kell! Gondolj magadra, te mit szeretnél? Neked kivagyok franc segít?! Senki. Csak magadra számíthat.
2020. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:

#2: nem annyira vagyok otthon ezekben, de pécs környékén hallottam kettőről a Bázis Tisztaház és a Komló Leo Amici. De biztos még van sok. Ezek nem ilyen kényszer dolgok, bármikor eljöhet. Csak ez olyasmi, hogy valahogy más környezetben könnyebb másképp viselkedni. Meg biztos vannak bejárós helyek is nem tudom.


Lehet az jó irány lenne, ha te gyűjtenél infot. Pl bemennél pesten egy ilyen függőség kezelő helyre beszélgetni, hogy pontosan mi a probléma és milyen segítségi módok vannak. van a kék pont pl.

2020. jan. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

3.

Igen, valakin lehet, hogy mar nem lehet segiteni, de szeretem annyira, hogy ott vagyok addig vele, ameddig lehet. Amikor meg konnyen ertettem, hogy mit beszelt, akkor nagyon felnyitotta a szememet, es orokre halas leszek neki. Elhiszem, hogy nehez belelatni ebbe a dologba, de megertem, hogy miert mondod azt, amit mondasz, de ez tenyleg nem ilyen egyszeru.

2020. jan. 3. 12:46
 6/53 anonim ***** válasza:
50%
De... Ez pont ennyire egyszerű, csak a függő ember azt hiszi, hogy jobban megéli ezeket a dolgokat, pont a drogok miatt. Túl lehet magyarázni, de ez így van. Minden egyes embernek vannak olyan mély pontjai, hogy kezelhetné ezzel azzal, mondván neki ez a rehabilitáció. Csak van aki nem a könnyebbik utat választja, amivel mellesleg még lentebb süllyed. Mindenképp szakember felkeresését javaslom, mert ezzel, hogy te csak néha meg mellette állsz stb a budos nagy semmit segítesz rajta. Nem tudok olyan súlyos problémát az életben ami ezekkel kezelhető lenne. Auschwicben a gyerekeknek szted milyen életük volt? Szted ők utána tudtak normális életet, családot alapítani? Nagy százalékuk igen.
2020. jan. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
52%
Önmagadon kívül senki sem képes téged megmenteni.
2020. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:

Képzeld magad az ő helyébe!

Ő ÁLLANDÓAN fájdalomcsillapít, tehát állandóan jól van! Nem észleli, hogy ez gáz!

Nem is fogja egészen addig, míg asszisztál neki a környezete ehhez, és állandóan jó, lehet nekik köszönhetően.

Egyetlen gyógymód magára hagyni őt, hogy padlót fogjon.

2020. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
* állandóan jól lehet
2020. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
csak annyi a baj veletek, meg hozzátok hasonlókkal, hogy az én gyerekeimtől veszitek el az erőforrásokat. a valódi betegektől az egészségügyi kapacitást. az államkasszából pénzt költenek rátok. szingapúrban már likvidáltak volna benneteket, pont ezért.
2020. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!