Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy én csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy én csak sokadik vagyok a barátnőm számára, hogyan menthetném meg a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy van egy nagyon szép barátnőm, akit imádok. Közel egy éve vagyunk együtt. Az első pár hónap gyönyörű volt, szinte mesébe illő. Ő volt nekem az első mindenben. A gondok még november tájékán alakultak ki, akkor még nem tulajdonítottam neki nagy dolgot. Ugye itt az a helyzet, hogy jóban van az exével, ami nem zavar, megbízom benne, szerintem nem fog megcsalni vele. Nem is azért parázom, csak amióta rendezték a dolgokat egymás közt, azóta mindig ugrik a srác minden egyes szavára. Az első ilyen eset november végén volt. Megbeszéltük, hogy együtt leszünk, megyünk moziba, utána egy laza vacsi. Viszont már épp a lakása felé tartottam, telefonált, hogy az exének az öccse akkor ünnepelte a 18. születésnapját és meghívták rá. Jó, lenyeltem szó nélkül, mert másnap azért egy órát eltöltött velem.


Karácsonykor egyedül voltam. Legalábbis szenteste. Az egyik barátnőjét vigasztalta, mert épp akkor dobta a csajt a pasija. Jó oké, legyen vele, csak úgy éreztem, hogy palira vett, mert ott vártam rá, még főztem is, pedig nem tudok jól főzni. Valamikor este 22 óra körül hívott fel, hogy mi van, és már akkor nem jön át, mert fáradt. Karácsony első napján én hazautaztam a szüleimnél, nem akart jönni, mert utálja nővéremet és anyukámat. Ott voltam 28.-áig, akkor visszamentem a városba, mert 29.-én, és 30-án, valamint 4 órát szilveszterkor is dolgoztam. Ő szilveszterkor jött haza, síelt a két ünnep közt. Sokszor nem beszéltünk. Ha hívtam nem vette fel mindig, messengeren is ritkán írt vissza. Ő kétszer hívott fel, akkor is egyszer egy papír miatt.


Jött a szilveszter este. Külön mentünk a bálba, mert nekem már nem volt hely a barátikörünk asztalánál. Neki foglaltak, nem tudom, hogy ki. Az este nagy részében egyedül voltam, egy idősebb úrral beszélgettem, valamint egy barátommal chateltem. A barátnőm kicsit berúgott, én józan maradtam. Ritkán jött oda hozzám. Ezt már azért szóvá tettem kint az udvaron, akkor én lettem az ünneprontó, szemét alak. Jó mondjuk, akkor elnézést kért utána, és legalább lefeküdtünk.


Most durrant el egy picit az agyam. Tegnap újra bál volt. Ott voltunk mind a ketten, meg sokan mások is. Jelen volt az ex is. A srácnak is már van új csaja, rendes lánynak tűnik így. A barátnőm és az ex rengeteget táncoltak, velem maximum kétszer 5 percet. Szívesebben táncolt vele, mint velem. A másik csajt ez nem bántotta szerintem. Beszélgettem vele egy kicsit. Ami azért rosszul esett még ennél is jobban, hogy más pasikkal is szívesen táncolt, meg a barátnőivel is. Hamar meguntam, leléceltem, majd három órakor telefonált, hogy hol vagyok. Három óra hosszán keresztül nem tűnt fel neki, hogy nem vagyok ott. Elmondtam, hogy mi bánt, na akkor kaptam a fejemre.... Szidott, lehülyézett, majd itthon is folytatta.


Ma nem beszéltünk sokat, mintha hajlandó lenne békülni, de én már tartok egy kicsit ettől az egésztől. Egyébként nem élünk még együtt, sokszor munka miatt alapból napokig nem találkozunk. Nagyon szeretem még, Ő is mindig mondja, hogy szeret, ölelget süt-főz nekem valamikor, a szex is isteni. Káosz van a lelkemben.

23/L, 24/F


2018. febr. 4. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő nem szeret téged. 31N
2018. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Az en parom soha senki kedveert nem mondott volna le egy talit. Max ha az apja korhazba kerul...de komolyan.
2018. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Az első 3 bekezdés azonos a mi helyzetünkkel jelenleg, és ugyan nem tudom mit tegyél, mert én is hasonló dolgokra keresem a választ, de kitartást!
2018. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Téget szivat ez a csaj rendesen, és hagyod is.

Egy papucs vagy, már amikor hagytad hogy az exével tartsa a kapcsolatot.

Állj a sarkadra, és dobd ki.

Akkor talán férfinak fog még nézni..

2018. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit meg nem adnék egy ilyen figyelmes pasiért, mint Te, kérdező... A barátnődnek sokkal fontosabb minden más, mint Te. Szerintem ha ő nem akar változtatni, ennek szakítás lesz a vége... ;/
2018. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le egyszer és mondd el ezt neki, ne vádaskodva hanem arra koncentrálva hogy te hogy érzed magad emiatt és milyen megoldást javasolnál. Ha utána sem változtat akkor sajnos tényleg nem szeret.
2018. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ugye itt az a helyzet, hogy jóban van az exével, ami nem zavar, megbízom benne, szerintem nem fog megcsalni vele. Nem is azért parázom, csak amióta rendezték a dolgokat egymás közt, azóta mindig ugrik a srác minden egyes szavára. " - ó, banyeg, kb. így kezdődött nálam is.

Dögös csaj, hozzászokott, hogy az van, amit ő szeretne. Hiszen olyan helyes... úgyis ráhagyják a dolgokat. Jóban van az exével. Higgyem el, már nincs köztük semmi, csak barátság. Mintha testvérek lennének. Ok. A csajszi persze ugrik az ex szavára, közös a baráti társaságuk, jó, hogy látják egymást. Nem is várnám el a csajszitól, hogy kukázza az egész baráti brancsot, csak hogy ne találkozzon az exével. De azért kezd zavarni a dolog. A randijainkon az exszel telefonál, mert exike depis a részeges apja miatt. Közös programjaik vannak az exszel, a csaj az exet emlegeti, az ex így, az ex úgy... ha szóvá teszem, hogy én nem az exszel járok, nem igazán érdekel a pasas, megkapom, hogy "de hát együtt voltak x évig, ez az élete része volt..." Ja. Volt. Aztán betelt a pohár: a csaj se szó se beszéd - anélkül, hogy szólt volna - eltűnik hétvégére. Telefont nem veszi fel. Vasárnap este végre elérem. Közli, hogy ja, elment x-szel, y-nal (két barátja) meg az exszel túrázni ide és ide. Ja, hogy nekem nem szólt? Tényleg, nem szólt, mert félt, hogy nekem rosszul esne, ha tudnám, hogy ő az exével túrázgat. Na itt már elmormoltam egy b.zmeget, aztán rövid úton választás elé állítottam. Szakítottunk.


Tapasztalatból mondom, hogy ilyen helyzetben még ott figyel egy csomó elvarratlan érzelmi szál. Ha nem szólsz, akkor a csaj nem zavartatja magát, tovább játssza a kettős érzelmi játékot a végtelenségig, mert neki az jó, ha kétfelől kapja a figyelmet. Ha szólsz, akkor te leszel a gonosz féltékeny, aki "megfojtja a ragaszkodásával" a "szabadságra vágyó" nőt. Sz.r ügy. Te választhatsz, hogy melyik ujjadba harapsz.

2018. febr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy érzem, hogy csak még jobban meg fogsz sérülni. Az, hogy nem vette êszre, hogy elmentél, azt jelenti, hogy le se szar. Még fél óra oké, de, hogy 3 óra után, és még ő akad ki, miután ott táncikált minden pasival, csak veled nem!? Én keresnék valaki mást, vagy legalább elkezdenék barátkozni egy csajjal, programok kettesben, hogy megnézzem ő mennyire örülne a dolognak.
2018. febr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Voltam joba én is exemmel.S volt olyan,hogy egy rendezvényen mindketten ott voltunk,de ilyen soha nem történt.


Max beszéltünk kicsit kivel mi újság,hogy van / ugyhogy akar a jelenlegi párom is ott volt / s mentünk is tovább.


Szerintem ne hagyd magad.Szépen ülj le vele,ès beszéld meg vele ezeket.Ez igy nem normális. Valahol ott azért van még köztük valami,hiába van mindenkinek párja.

2018. febr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Akarok vele beszélni, fogok mindenképp. De ez a szerelem, amit érzek iránta, ez elsöprő erejű... Ha szakítunk is vele, akkor egy ideig nehezen fogok megnyílni... De lehet örökre... Rosszul esik, hogy őszintén szeretem, nem is bírok más nőre ránézni. Bár nem hiszem, hogy most a kérdés szempontjából ez releváns, de egy kicsit másként működök, mint egy másik férfi, nekem a szexhez kell érzelem is. Sokra megyek ezzel a természetemmel, ha így kihasználják... Aztán meg ki tudja, jelenleg úgy érzem, hogy nem fogok újra így érezni senki iránt sem. Az agyam azt súgja, hogy ennek lassan annyi, de a szívem nem.
2018. febr. 4. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!