Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edemmester kérdése:

Mit szólnál, ha a párod közölné, hogy mástól akar gyereket, de veled akarja felnevelni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben a párom úgy érzi, hogy nem alakulnak jól a dolgok az ágyban. Felajánlottam neki, hogy próbáljuk meg megoldani a problémát, erre közölte, hogy ő velem inkább soha nem akar többet együtt lenni.


Ma felhozta a gyermekvállalás kérdéskörét, és kiderült, hogy úgy képzelte, hogy mivel velem nem akar szexelni, ő szexel majd mással, és a gyerket felneveli velem. Én erre közöltem vele, hogy erről szó sem lehet, de ő úgy gondolja, hogy én önző vagyok, és nem érti hogy miért így reagáltam.


Ti hogy reagálnátok rá?



2020. jan. 4. 23:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%
Néha majd megjelenik az igazi fater, aki jókat röhög rajtad, a balfék interaktív pénztárcán.
2020. jan. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Noren1989 ***** válasza:
76%

Beugrott nekem is a laza /aztaqrvapitsába/...


Érdemes lenne kidobni az ilyen nőt.

2020. jan. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%

Ugye ez csak kamu???

Ha esetleg házas lennél válás azonnal, mert ha szül automatikusan a tiéd a feleséged gyereke.

Amúgy csak elküldeni, hogy aludjon abban az ágyban amiben csak szeretne, azzal akivel akar, körbevéve a saját cuccaival, lehetőleg minél távolabb tőled.

2020. jan. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem mindketten bolondok vagytok.

A párod azért amiért ez az egész képtelenséget felhozta (mégis milyen szülői minta volt előtte azért azt megnézném :D).

Te meg azért, mert ezek után nem tetted a helyére...

2020. jan. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Estádio de Felchút ***** válasza:
74%

Igen, g**i? Oké. Én belemennék. Csináltassa csak fel magát, aztán szülés után lelépnék, nyom nélkül eltűnnék.

No hidden catch

No strings attached

Just free love...

:) :)

2020. jan. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
27%
Ha kiderülne, hogy meddő vagyok, és lenne olyan, aki vállalná, hogy kihordja, de nem akar gyereket nevelni, talán még lenne is értelme.
2020. jan. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
78%
Én azt szólnám, hogy szevasz, aztán mehet ahhoz, akihez akar. Ez nem kapcsolat.
2020. jan. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
24%
Rácsodálkoznék, hogy Őt mindennap kiengedik..?
2020. jan. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
5%

Csak tudjátok kedves itt őrjöngők, hogy a nevelő szülők ugyanezt csinálják. A gyerek az akkor is gyerek, ha nem te vagy az apja vagy anyja. Ha azt mondod szeretnénk gyereket senki sem mondja, hogy szeretnék egy gyereket, aminek én vagyok az apja.


Pont mert semmit sem számít.

2020. jan. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
14%

#20! Meg tudsz cáfolni bármit is, abból amit írtam, vagy csak a trágár személyeskedésre futja?


mi nem igaz belőle, tényleg érdekel, hagy halljuk, mert látod eddig senki nem írt semmit.

2020. jan. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!