Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baràtom semmilyen programot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baràtom semmilyen programot nem akar, mert ki kéne mozdulni. Nagyon unom màr az otthon ülést. (? )

Figyelt kérdés

Néhány hónapja vagyunk együtt. Szó szerint sosincs semmilyen programunk. Még arra sem hajlandó, hogy elmenjünk sétálni. Vagy nálunk vagy nála vagyunk, akkor tv, kaja, filmezés.. Eleinte elvitt vacsorázni, de se egy mozi, vagy bármi nincs. Nem a pénzen a múlik, nem is arra hajtok, már azt is felajánlottam neki, hogy fizetem magamnak ha elmegyünk valahova. Én sem drága programokra akarok menni de szerintem ez nem normális. Akárhányszor felhozom, mindig azt mondja hogy ő ilyen és ha nekem ez nem tetszik keressek mást. Nyáron sem szokott kimozdulni. Én sem járok bulizni mert nem szeretem, de vágynék új élményekre. Az ünnepeket is utálja. Karácsonykor se mondott annyit se hogy boldog karácsonyt. Mit csináljak így? Nem lehet vele beszélni. Nem hiszem, hogy akkora igényeim lennének...

23N


2019. dec. 29. 21:54
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%

"Akárhányszor felhozom, mindig azt mondja hogy ő ilyen és ha nekem ez nem tetszik keressek mást."


Hát akkor ennek a kapcsolatnak annyi. Fogadd meg a tanácsát, keress mást.

2019. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
73%
Így van... Az ilyen nem férfi, tényleg nem érdemli meg a nőket...
2019. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Az a baj én szeretem őt, és próbàltam alkalmazkodni, mert sokat dolgozik stb de én ezt már nem birom. Ma nagyon összevesztünk ezen. Én mondtam neki hogy nem egy szobában akarok raboskodni életem végéig. Erre azt mondta akkor nem kell vele beszélnem se. Teljesen kivagyok :( Most én rontottam el mindent.
2019. dec. 29. 22:03
 4/56 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhagynád nem bánná?? Mert sajnos akkor van egy rossz hírem :/
2019. dec. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%
Lepj le, de gyorsan. Be akarsz savanyodni 23 evesen? Ha lenne majd gyereketek azt se engedne ki a szobabol? A csavo lökött, menelulj!
2019. dec. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
100%
A barátod pszichésen beteg. Ha nem bírsz elszakadni tőle, téged is ki fog csinálni.
2019. dec. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
45%
Mondjuk ez már túlzás amit csinál. De azt a részét még megértem, hogy utálja az ilyen "közösségi" dolgokat, mivel én is. Persze én elmegyek, de másodpercek alatt elkülönítem magam az ottaniaktól és csak 1-2 normálisabb személlyel kommunikálok, a többieknek nyazsgem.
2019. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem pl a szórakozóhelyeket, sosem jártam bulizni, most sem erre vágyok, hanem együtt töltött időre, közös élményekre. Mindig azzal indokolja hogy az exével mentek mindenhova, de a csaj elhagyta őt ezért többet nem csinál ilyet. De most attól mert szakitottak nem lehet elmenni moziba vagy sétálni 2 utcát? úgy érzem megfulladok komolyan mondom.
2019. dec. 29. 22:19
 9/56 A kérdező kommentje:

igen sajnos ma én is a fejéhez vágtam, hogy menjen el egy pszichológushoz mert nem normális a viselkedése. ezt lehet nem kellett volna :( de mikor azt mondja hogy én állandóan mennék valahova... milyen állandóan? sose megyünk sehova.

bocsánat ha össze vissza irok, de majd fel robbanok és sírok. szép kis évvége..

2019. dec. 29. 22:22
 10/56 anonim ***** válasza:
28%

#8


Bár moziba menni nem jó móka, mert a filmek 99%-a szar. Idén is egyedül a Joker-dráma film volt jó. A többi "mozis" film szar volt. Még a kicsi "mozikba nem kerülő" drámák és szatírák között volt 1-2 jó, de a mainstream az idegesítő ÉS gagyi egyszerre.

2019. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!