Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nőt úgy megbántottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőt úgy megbántottam, mint soha az életben, akkor mi az ésszerű lépés?

Figyelt kérdés

Az van, hogy a barátnőm nagyon "babás", tehát nagyon szereti a gyerekeket, a kisbabákat és már többször kérdezte tőlem, hogy én szeretnék-e. Erre mindig elmosolyodok nem mindig mondom rá egyből, hogy igen, de még annyira nem is akarom, hogy legyen, viszont ő benne szerintem nagyon él egy kép arról, mivel már 4 éve vagyunk együtt, hogy én őszintén akarok, tehát annyira szeretne és mint írtam a gyerekeket is nagyon szereti, hogy szent meggyőződése, hogy én is.

Tegnap este tv-t néztem ő olvasott közben és odakuporgott mellém, elkezdett puszilgatni meg csikizni meg minden ilyen hülyeség amit el tudtok képzelni, amit persze én is poénnak veszek, majd rámarkolt a *****-ra amitől majdnem megreccsentem hogy őszinte legyek. Erre azt mondta, hogy nem szorítja úgy mert tőlem akar gyereket, nekem meg hirtelen kicsúszott a számon, hogy nem is biztos, hogy tőled szeretnék. Na ebben a pillanatban tudtam is, hogy ezt nem kicsit b*sztam el, láttam is az arcán a meglepődöttséget, el is eredtek a könnyei, azóta tiszta depis kaját sem csinál, semmit, szexelni sem hajlandó, mondván minek ha nem akarok gyereket. (Érdekes módon ez eddig nem volt probléma 4 éven keresztül csak most).


Gondolom erre tényleg kevés az, hogy sajnálom, de ha valamit még nem nagyon szeretnék nem tudok rá mit mondani?


Lányok ti ettől megsértődnétek? Vagy csak az én barátnőmre jött rá hirtelen ez a "most akarok gyereket" szindróma?



2020. jan. 5. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Csodás barátnő lehet, ilyen nőt nem szabad elengedni te balfék.
2020. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Hulye elszolas volt de ha az a legnagyobb problémad ezzel hogy nem csinal kajat es nem szexel veled akkor nagyobb problemak is vannak a fejedben. Plusz nem.a gyerek itt a lenyeg, hanem az elkotelezodes, kb azt az uzenetet kuldted neki h lehet nem lesztek egyutt hosszu tavon. Es hogy nem is feltétlenül akarsz hosszu tavon egyutt lenni vele.
2020. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Én nem megsértődnék, hanem szakítanék. Nem hisztiből, de ha akarnék gyereket, minek legyek olyannal, aki nem biztos, hogy tőlem akar?
2020. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem is biztos, hogy most azonnal akar gyereket. Egyszerűen csak most kezdte el komolyan tervezni a dolgot. Nyilván akinek ez fontos, az nem fogja feladni a terveit, ő most jött rá, hogy ha te nem szeretnél, vagy nem tőle szeretnél, akkor elpazarolt rád 4 évet. Eddig még a kitérő válaszaid miatt hitegette magát azzal, hogy biztos te is szeretnél majd valamikor (bár abból, hogy többször kérdezte látszik, hogy azért annyira nem volt biztos a dologban), de most megmondtad neki konkrétan is. Ő nem fogja feladni a gyerekkel kapcsolatos terveit, legfeljebb szül másnak.
2020. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Kommunikáció is fontos eg ykapscolatban. 4 éve vagytok együtt..Mi a jó fenéért nem tudtátok normálisan megbeszélni, hogy szeertnél e gyereket vagy vagy? Oké, egyszer kétszer elmosolyodsz oké...meg poénra veszed..De mikor harmadjára negyedjére kérdezi, ha nem is ott, akkor, stb de elhívod ahol kettesben vagytok és elmondod, hogy drágám, én is s ezertnék majd gyereket, de még nem most, vagy ahogy éppen akkor érzel.! Ezt tényelg olyan nehéz volt megtenni? Mia jó fenét csináltál te az elmúlt 4 évben? Tv-tél bnőd meg főz msot takarít és műveli magát, mert olvas. Veled aztán jól mellé nyúlt. Innentől kezdve, mármint , hogy ennyit sem tudtatok megbeszélni, csak idő kérdése volt, hogy robbanni fog a drágaság, mert csak legyintgetsz, de ez egy komoly kérdés pláne egy kapcsolatban, melyről őszintén kell beszélni! Ez az összes probléma forrása..Talán ha ezt normálisan megbeszélitek és most ezt za utobbi kijelentésedet, hogy nem is bizti h tőle akarsz gyereket Ő is poénra veszi.. Meg is érdemled és teljessen igaza van barátnődnek kis idő kérdése és szakítani fogtok, mert bnőd teljesen más mint te vagy okos intelliges, családszerető, érdeklődő, aki fejleszti magát, hogy jó legyen téged pedig csaka tv és a buta beszólások érdekelnek, most meg nylaogatod a sebeid, hogy elcseszted. Meg kellett volna beszélni, ha nem akarsz gyereket mondd meg neki....
2020. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Engedd át nekem a barátnődet. Majd én megmutatom, hogyan kell jól szeretni egy nőt és babát is csinálok neki.
2020. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem te is szakítani akarsz.


Ha "egy nőt" megbántottam, kérdezed. Nem a barátnőmet.

2020. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon gáz vagy.. Ahh jár a szóért is🙄
2020. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
*kár a szóért.
2020. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem "hisztiznék" lazán elhagynálak. 4év után az a minimum, hogy tudd akarsz e gyereket még ha nem azonnal akkor is. Aki ilyen szinten komolytalan és ennyire nem egyezik a közös jövő 4évnél többet miert is pazarolnék rá?
2020. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!