Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nőt úgy megbántottam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőt úgy megbántottam, mint soha az életben, akkor mi az ésszerű lépés?

Figyelt kérdés

Az van, hogy a barátnőm nagyon "babás", tehát nagyon szereti a gyerekeket, a kisbabákat és már többször kérdezte tőlem, hogy én szeretnék-e. Erre mindig elmosolyodok nem mindig mondom rá egyből, hogy igen, de még annyira nem is akarom, hogy legyen, viszont ő benne szerintem nagyon él egy kép arról, mivel már 4 éve vagyunk együtt, hogy én őszintén akarok, tehát annyira szeretne és mint írtam a gyerekeket is nagyon szereti, hogy szent meggyőződése, hogy én is.

Tegnap este tv-t néztem ő olvasott közben és odakuporgott mellém, elkezdett puszilgatni meg csikizni meg minden ilyen hülyeség amit el tudtok képzelni, amit persze én is poénnak veszek, majd rámarkolt a *****-ra amitől majdnem megreccsentem hogy őszinte legyek. Erre azt mondta, hogy nem szorítja úgy mert tőlem akar gyereket, nekem meg hirtelen kicsúszott a számon, hogy nem is biztos, hogy tőled szeretnék. Na ebben a pillanatban tudtam is, hogy ezt nem kicsit b*sztam el, láttam is az arcán a meglepődöttséget, el is eredtek a könnyei, azóta tiszta depis kaját sem csinál, semmit, szexelni sem hajlandó, mondván minek ha nem akarok gyereket. (Érdekes módon ez eddig nem volt probléma 4 éven keresztül csak most).


Gondolom erre tényleg kevés az, hogy sajnálom, de ha valamit még nem nagyon szeretnék nem tudok rá mit mondani?


Lányok ti ettől megsértődnétek? Vagy csak az én barátnőmre jött rá hirtelen ez a "most akarok gyereket" szindróma?



2020. jan. 5. 16:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Te agyilag 12 éves szinten vagy.

Itt konkrétan azt sugalltad neki, hogy nem vagy biztos a dologban hosszú távon, konkrétan az egész kapcsolatot elbizonytalanítottad. Ha 4 év után valaki azt mondaná, hogy nem is biztos hogy tőlem akar gyereket szerintem én megkérdőjelezném az egész életemet.

És a legnagyobb bajod hogy nem csinál kaját! Jobban teszi a csaj, ha otthagy.

2020. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, először a négy év alatt először nem hazudtál neki.

Semmi baj az őszinteséggel, most legalább rájött, hogy veled csak az idejét vesztegeti.

Kezd csomagolni szép csendben.

2020. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Te ezzel az egy mondatoddal mindent megöltél szerintem ami köztetek volt. Ő azzal hogy gyereket akar tőled, mindenét, az életét neked adná. S mivel te mondtad hogy te is szeretnél , így hitegetted. Neked hogy esne ha ő mondta volna hogy gyereket akar de nem veled? Kicsit gondolkozz el ezen.

Ha nem akarsz gyereket, vagy még nem tudod, de valószínűbb hogy nem, akkor mondd meg neki őszintén, s ne csak húzd az idejét.

S most nem azon kéne bánkódni hogy nincs kaja s szex, hanem azon gondolkodj, vajon mikor hagy el. Én őszintén szólva ezt tettem volna..

2021. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is ezzel lenulláztad az érzéseit. Még egy darabig eltart mííg teljesen leesik neki, max 2 hét gondolom, aztán már nem fogsz jelenteni neki semmit.
2023. aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!