Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Maradjak otthon?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,a párom mikor összejöttem vele dohányzott.Na most én megfogadtam,h soha senkivel aki dohányzik nem állok össze.Mégis megtörtén(titkon remélvén h ugyis leszokik róla)Kb 8 hónapba telt,h leszokjon amibe persze közbejátszott az is h asztmás lett:(

A lényeg h megigérte h végleg leteszi.

Ez ment is kb fél évig,de amikor haverokkal összejön vmi nagyobb eseményre akkor nemtudja megállni h ne gyujtson rá.Megkérdezte h el-e szivhatja,én mondtam h ne erre elment és a hátam mögött elszivta.Ezzel nagyon megbántott és ezt nagyon jól tudja.Töbször is volt ilyen és mondtam neki h vagy a cigi vagy én.(már több mint félvéve megkérte a kezem).Akkor aztmondta h én.

NAmost holnap megyünk sátorozni a haverjaival és tegnap kérdeztem töle este h ugye nem fog cigizni velük mire a válasz az volt h :NEMTUDOM.Ebböl persze vita alakult ki.

Aztmondta h akk inkább ne is menjek vele.

Reggel persze meg mondta h miket pakoljak össze.

MOst mi legyen???HAggyam a fenébe had cigizzen?NEkem nagyon rossz látni:(

Vagy ne menjek el vele.

NEm szeretném h visszaszokjon.

Mit csináljak?????


2010. júl. 21. 12:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Csak az a baj h ezt a hetet már 1 éve várom,mert tavaly sem tudtam menni:(
2010. júl. 21. 13:17
 12/15 anonim ***** válasza:

értem én, hogy félted az egészségét, szerintem a bagózásról baromi nehéz leszokni, ahelyett, hogy örülnél neki hogy ilyen sokat megtett érted, házsártoskodsz ha néha-néha elszív egy cigarettát.h

add érezze már jól magát, 1-2 száltól semmi baja nem lesz... az elég nagy szám, hogy amúgy napközben nem dohányzik, én sok emebrt simerek aki úgymond leszokott,d e buli-dohányos lett, azaz nagyritkán gyújt csak rá, amikor bulizik vagy haverokkal van valamilyen esemény.

2010. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igazatok van.Aszthiszem bocsánatot fogok töle kérni és nem fogom ezzel piszkálni.Az az egy fontos h ne szokjon vissza rendesen.
2010. júl. 21. 13:32
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is utálom a cigit, teljesen megértelek. Én sem jönnék össze cigis pasival soha, persze tudjuk az élet nem ilyen egyszerű. De most jön a csavar. Képzled el hogy ha jó a buli, akkor rágyújtok. Kb évente egyszer. Nekem is tök fura, mert másnap már megfulladok a cigitől ha más fújja, és utálom, de a buliba néha belefér, de tényeleg csak nagyon néha. Mondd meg a barátodnak,hogyha évente csak pár alkalomról van szó, akkor csinálja, de csak ha nem szokik vissza. Mert ez az ő érdeke is. És akkor ha megkívánja akkor nem kell hazudnia, hanem őszinte lehet. Ha meg sűrűsödnek az alkalmak akkor lehet változtatni, de addig szerintem ennyit megengedhetsz. Mondom ezt én a cigigyűlölő. Remélem segítettem valamit.
2010. júl. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. júl. 26. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!