Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme leleplezni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme leleplezni az exem, ha a másik nő csalódik inkább?

Figyelt kérdés
Erős bennem a bosszú, szépen visszacsalogatott, hittem benne, és belementem egy elfogadhatatlan kapcsolatba a szeretetéért, de aztán az ellenkézőjét éreztette. És gondolok rá, hogy elmondom annak, aki csodálja őt, mint én anno (csak írásban ismerik még egymást, messzebb laknak) de lehet hogy amúgy is jóban lennének és csak magam járatnám le, vagy pedig a nőt bántanam meg hogy kiderül milyen is az exem.
2020. jan. 6. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen meg tudom érteni, amit érzel.... De a bosszú sosem jó tanácsadó!
2020. jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%

Al Bundy a bosszúról...


Fiam... A bosszú csodálatos fantasztikus, ezaz egy ami megkülönböztet minket az állatoktól.

Ha visszadhatod azt amit veled... Tedd meg 1x tedd meg sokszor.

Mert amelyiken bosszút állsz az lesz a legédesebb

2020. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy egyáltalán tudsz az új társkeresési próbálkozásairól. Ez azt jelenti, hogy még mindig érdekel téged, követed, figyeled. Így nem fogsz tudni tovább lépni. Tiltsad le minden közösségi médián, telefonon, stb. és ne akarj beleavatkozni a további életébe. Ez a legjobb neked.
2020. jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
EX! Tehát semmi közöd hozzá. Ha a helyes utat akarod választani, akkor örökre minden kapcsolatot megszakítasz vele. Ember, egy életed van. Szívfájdalom/bosszú stb ide vagy oda, a saját életedet ne pazarold tovább, egy percet sem belőle.
2020. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én megtettem. Magamat járattam le.

Senki sem hitt nekem, exem pedig nagyon jó színész. Simán bevette mindenki, hogy bolond vagyok, és még mindig féltékeny rá.

2020. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!