Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a barátomnak kizárólag lány barátai és haverjai?

Figyelt kérdés
Nekem ez az egész olyan fura, hogy egy 34 éves férfi csak lányokkal beszélget messengeren is csak lányoknak írogat. Csak női kollégái vannak és az egyik volt ismerős csajról azt állítja, hogy ő az örök barátja és lelki társa egyben. Távkapcsolatban élünk ráadásul. Nem lehet lecsekkolni, hogy mikor hova megy, de minden este eltűnik egy időintervallumban. Állítja csak sétálgat, ebben a hidegben. Kollégám szerint ez nagyon gyanús jel arra, hogy félrelép. Én meg nem tudom mit gondoljak...

2020. jan. 6. 19:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vagy meleg, vagy hatalmas csődör!
2020. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Ja, és a TÁVKAPCSOLAT NEM KAPCSOLAT!
2020. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
100 km-re lakunk egymástól az még nem vészes. Én így gondolom legalábbis, érdekes másnak kapcsolat tud lenni.
2020. jan. 6. 19:13
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Így van! Távkapcsolat nem kapcsolat, anynit még hozzátennék, hogy azért mert nem adod meg neki azt, amire vágyik, hisztis idióta vagy, kai el akarja marni mellőle a barátait.. keress egy normális pasit, aki közel lkaik hozzád, próbálj meg összeköltözni vele és kinőni a hisztieidet! És nem túlgondolni a dolgokat, elég sivár, öncélú, unalmas élet az interneten beszélni, mint pl. inkább hozzá bujni. Alkalaomadtán taliztok néha, mégis mit vársz? Így ebbena formában kielégíteni sem tudod... gondolkodtál volna akkor ezeken, mikor belementél távkapcsba..
2020. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

ŐSZINTÉN!


100km.-ről mikor találkoztok?

Ha beteg vagy, vagy szomorú, akkor beül a kocsiba és átszalad BÁRMIKOR?

Van esély, hogy összeköltöztök...1 éven belül?

2020. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Utcsó vagyok két kérdés. Mennyi idősök vagytok? Van mindkettőtöknek kocsi? Gondolom fiatalok és nincs, úgyhogy ez a kapscolat csak idő kérdése és meg fog hallni..
2020. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"örök barátja és leli társa" = őt kúrja a legtöbbször.

Meg sétálgat a hidegben mi???

Téged sem az eszedért szeretnek...

2020. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Megint csak a kritikák jönnek rólam, hogy én vagyok a hibás. Én nem vagyok hisztis, nem vagyok féltékeny, nem zaklatom azzal, hogy mikor hol a fenébe van... Arra nem gondoltok hogy esetleg vele van valami pszichés gond? 28/N vagyok
2020. jan. 6. 19:20
 9/17 anonim ***** válasza:

8.-ra.


100 kilométer


Ez a gond!

2020. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Holnap is utazok be hozzá, ha kell hajnalba felkelek miatta és onnan utazok a munkába, mert szeretem. Ő pedig kocsival jön általában értem. Hétvégére idejön. Vagy így vagy úgy, de meg fogjuk oldani, hogy többet találkozzunk. Én kitartó leszek és nem adom fel.
2020. jan. 6. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!