Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lehetne tenni? Hogy lehetne megoldani a helyzetet? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Lassan 5 éve leszünk együtt a párommal és szeretem, vele képzelném el a jövőmet viszont egyenlőre még nem lakunk együtt (vállalkozást szeretne indítani, de még nem sikerül neki) és egyszerűen azt hogy nála vagyunk már nem bírom elviselni, sajnos sokan laknak egy házban. Esténként amikor ott vagyunk folyton bent van valaki a szobában, van hogy a húga aki jóval fiatalabb mint mi, van hogy az anyukája. Sok vita is van ebből. Én már a saját kis életünket szeretném élni, utazgatni, világot látni és lassan gyereket. Nem tudom mi tévő legyek, teljesen el vagyok már keseredve, nem látom a kiutat. 22/L

2020. jan. 7. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Külön kell költözni; akkor viszont nem biztos, hogy lesz pénz utazásra, gyerekre. Valamit valamiért!
2020. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Vállakozásba úgy is belebukik, még egy pár évig el kell ezt viselned..

Hagyd ott és gyere hozzam... nekem sose jön be senki a szobamba...

Ám nálad miért nem vagytok? Esetleg különköltözés? Még ő a saját életeteken dolgozik, te csak hisztizel, és felesleges időt pazarolsz egyetemre , ahelyett h dolgoznál és összeköltöznétek.

2020. jan. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Részvétem.

Ti nem egymást keresitek!

2020. jan. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Oké, vállalod az anyagiak felét?
2020. jan. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22 vagy. Van kereseted, hogy felesben ne tudj szállni? Mik az elképzeléseid? Hova akartok? Városba? Albiba? Venni akartok egy lakást?
2020. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom azt hol olvastad hogy egyetemista vagyok de nem vagyok az, rendese 8 órában dolgozom. Illetve azt se értem hogy miből feltételezitek hogy azt várom hogy eltartson és fizessen mindent egy külön költözésnél. Természetesen fizetném az én részemet, sőt ha azon múlna többet is.
2020. jan. 8. 09:23
 7/7 1Léna ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ezek a tervek a Te terveid, vagy a Ti terveitek?

Mert ez a probléma kettőtöket érint, így közös döntéssel, nektek kell a mindkettőtök számára elfogadható, megfelelő választ megtalálni rá. Tárd fel ezeket a vágyaidat, életcélodat a párod előtt, ha igazán szeret, akkor dönteni és cselekedni fog annak megvalósulásáért. Ha szereted, Te is abban segíted, hogy az ő ålmai, a tervei megvalósuljanak.

A vágyaim megvalósulását vártam egy kapcsolattól, életcélokkal. Elértem a céljaimat, de nem maradt meg a kapcsolat. Bevallom, hogy én sem tiszteltem őt eléggé, nem tudtam úgy szeretni, ahogyan arra neki szüksége lett volna, a önös céljaim vezettek. Szerettem volna ha kedvemre változott volna, de ő nem szeretett volna változni. Szerettem, de nem tudtam boldoggá tenni, így én sem voltam boldog.

Ha nem tervez pl.: esküvőt, nem cselekszik a közös jövőtök érdekėben, az megkérdőjelezi a kapcsolatotokat. Ez okot ad az elkeseredésedre, az jelentheti azt, hogy neki elég annyi ami most van.

Ez nagyon sajnálatos lenne, ezėrt azt kívánom, hogy legyen eredményes a vágyaid feltárása ő előtte, hogy közösen indulhassatok egy jobb élet felé.

2020. jan. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!