Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagy "bűn" a szerető?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy "bűn" a szerető? (nincsen, csak kíváncsi lány vagyok)

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 11:50
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
25%

Nem !! :)

Szerintem nagyon izgalmas, de rettentő veszélyes.

2008. nov. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
40%
Nem minden esetben.Ha kapcsolatodat a barátoddal nem lehet helyrehozni semmivel akkor a szerető tartása nem bűn.Ha a partnereddel nemérzed jól magad és csak a másikkal tökéletes minden akkor nem bűn.
2008. nov. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
92%
Ha igazán szereted a barátod,és semmi baj nincs a szexben,a kapcsolatotokban sem akkor minek szerető???
2008. nov. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
11%
Amelyik nő lefekszik egy másik faszival,úgy hogy van barátja az K U R V A !!!Fordítva persze nem érvényes.
2008. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

Nem volt még szeretőm, csak kíváncsi voltam (szóval nem voltam k...) A szex az jó, csak a barátom sokat dolgozik, aztán mindíg nagyon fáradt. Nem úgy foglalkozik velem,mint régebben. Arra is gondoltam, hogy megcsal. Szerintetek lehetséges. Rákérdeztem, de letagadta, bizonyítékom nincsen rá, csak ugy érzem néha...

2008. nov. 19. 13:23
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Utolsónak:lehet,hogy lepontozol,de menjél már vissza a sötét középkorba,ahol a nőkre sajnos igaz volt,hogy:"Amit szabad Jupiternek..."Folytatni - gondolom - Te is tudod,de ha mégse,privátban elmagyarázhatom.
2008. nov. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet általánosságban válaszolni erre, ki hogy számol el a lelkiismeretével. Aki fel tudja dolgozni annak nyilván nem bűn.Nem attól jó egy házasság, kapcsolat, hogy esküszöm, hogy soha többet nem fektetek meg mást,hanem, hogy veled maradok akkor is ha levágják a lábadat. Ha botlik egyszer kétszer hát istenem... több millió ember van még a földön az ember párján kívül. Ha párhuzamosan van a párja mellett harmadik, hónapokig évekig, az persze nincs rendben. Az előttem szóló aki leKURVÁZTa a nőket, az elmehet a jó édes anyjába, utána pedig nyaljon sót.
2008. nov. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Bűn.

Azért bűn, mert azt vállaltad, hogy a pároddal leszel.

És azt is vállaltad, hogy mással meg nem leszel.


Ha semmilyen módon nem bírod ki vele, és vagy nincsen gyereked, vagy annyira rossz a viszony - akkor válj el, és onnan kezdve szabad vagy.

2008. nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Már majdnem lehiggadtam,hogy cenzúrázták az egyik primitív választ.Azt a "botlást" a másik kedves válaszoló nem tudom,mire értette.
2008. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
szerintem a szertő mindenképp bűn,ha nőnek,ha férfinek van!ha egy kapcsolat eljut arra a ponta hogy szeretőre gondolunk,hagyjuk abba!mert megalázzuk azt az embert,akit valaha nagyon szerettünk!ezt senki nem érdemli meg.
2008. nov. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!