Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagy "bűn" a szerető?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy "bűn" a szerető? (nincsen, csak kíváncsi lány vagyok)

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 11:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
A szeretonek is ugy mond ket tipusa van, egy, amelyikkel akkor vagy egyutt,ha a kapcsolatodban nemtudsz kielegulni, a masik pedig, ha nincs kapcsolatod, viszont testire meg vagysz. Utobbival semmi problema nincs, az elobbinel pedig a lelkiismeret a donto.
2008. nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem bűn, ha szar a kapcsolat? De egy szar kapcsolatban miért akar bárki is benne maradni? Csak azért, mert addig sokan nem mernek kilépni, amíg előre be nem biztosítják magukat, mert félnek egyedül lenni?

Nem tudom, hogy a bűn-e a legjobb szó rá, természetesen az, de emellett nagy g....ség is. Gondolj bele: a szerető = szervezkedés, hazudozás, alibi-biztosítás, becsapás. A másik hülyének nézése. Módszeresen, folyamatosan, hosszabb időn keresztül. Ez nem botlás, ez egy gondosan felépített átverés. Aminek különösebb értelme sincs, mert ha annyit sem jelent az embernek a párja, hogy ezt lelkiismeretfurdalás nélkül megtegye vele, akkor tényleg mi a fenéért nem hagyja el?

2008. nov. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
36%
Büdös k u r v a aki félrebaszik,ti szerencsétlen megcsalt selejtek!!
2009. szept. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánosságban válaszolni erre, ki hogy számol el a lelkiismeretével. Aki fel tudja dolgozni annak nyilván nem bűn.Nem attól jó egy házasság, kapcsolat, hogy esküszöm, hogy soha többet nem fektetek meg mást,hanem, hogy veled maradok akkor is ha levágják a lábadat. Ha botlik egyszer kétszer hát istenem... több millió ember van még a földön az ember párján kívül. Ha párhuzamosan van a párja mellett harmadik, hónapokig évekig, az persze nincs rendben. Az előttem szóló aki leKURVÁZTa a nőket, az elmehet a jó édes anyjába, utána pedig nyaljon sót..ENNEK AZ A G Y A T L A N IQ NÉLKÜLI B Ö S Z M É N E K ÜZENEM HOGY MIELŐTT FIKÁZOL TANULJ MEG OLVASNI TE Ö K Ö R!!ÉN NEM A NŐKET KURVÁZTAM LE,HANEM AZT AKI MÁS F A S Z Á T S Z O P J A A BARÁTJA v FÉRJE MELLETT!!DE ILYENEKET ÍROGATSZ TE S E L E J T E S TEMELETTED IS BIZTOS FÉLREMENTEK.
2009. szept. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
k urva mind
2009. nov. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
bűn és bűnhődés
2010. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Igen, ez is egy nézőpont.

Mint látjátok elég régi a kérdés, azért emeltem ki, mert láttam mostanában több hasonló is van, és kíváncsi lettem a változásokra, újabb nézőpontokra!

2010. máj. 5. 16:13
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Ha valaki szeret valakit, akkor annak miért kell szerető? Nem elég jó neki, aki van?? Akkor hagyja ott és legyen azzal a másikkal.. hát szóval nem értem, de mind1... pontozzatok csak le nyugodtan!:)


F/18

2010. máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Én biztos nem pontozlak le! Sőt, köszönöm, hogy válaszoltál!

Csak a nézőpontokra vagyok kíváncsi.

2010. máj. 5. 16:24
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki nem házas akkor tök felesleges...szakítani kella zt menni és szabadon tenni amit akarsz....

a férj vagy feleség esete más előfordul hogy a nő terhes lesz 18 évesen és akkor már elvetetés nem jön szóba általában és jön a házasság...és két tinédzser már együtt van de 40-50 éveket leélni együtt kicsit húzós...

2010. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!