Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárható az, hogy ha vmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható az, hogy ha vmi rosszul esik, ne mutassam? Nektek megy?

Figyelt kérdés

Ha vmi rosszul esett, nem tudom úgy kimutatni a szeretemet, nem őszinte a mosolyom, nem tudok úgy odabújni, amíg meg nem beszéltük.

Ezen a párom felhúzza magát, és mire szóba hozom, már tiszta ideg és nem tud normálisan reagálni.

Már csak kiabál, meg azt mondja, én nem értékelem, hogy mi mindent megtesz.

Nem erről van szó, de attól még eshet vmi rosszul, amiről beszélni szeretnék. Megbeszélnénk és már túl is lennénk rajta. De így nem megy, mert mire kérdezek, ő már ideges.

Én meg képtelen vagyok megjátszani magam.


2020. jan. 7. 17:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lol, ha neked idegbeteg ember kell akkor egeszsegedre.
2020. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat, hanem terror.
2020. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem értem, hogy kell ezt elképzelni: mond/tesz valamit a párod, ami rosszul esik, de te ülsz csendben, és még mosolyogni, bújni próbálnál, majd x idő elteltével hozod fel a dolgot? Mert akkor meg tudom érteni, hogy felbosszantja magát, bár megjegyzem a leírt reakció részéről kicsit sem normális.


Nekem ha valami rosszul esik, akkor nem is próbálom magam megjátszani, egyből reagálok és jelzem, hogy nem tetszett. Így nincs is szükség kamu-mosolyokra meg őszintétlen bújásokra.


Egyébként meg nem, egyáltalán nem várható el, hogy ne mutasd ha valami rosszul esik, ez nem is értem, hogy merült fel. Csak nem mindegy az időzítés, azért ne napokkal később hozd fel a témát.

2020. jan. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Több ilyen volt, de pl a mai: hazaúton telefonon beszéltünk, akkor esett rosszul valami, de nem egyedül utazott, így nem lehetett szóba hozni. Előbb ért haza, és mikor hazáértem, én már nem úgy örültem neki, nem mosolyogtam úgy. Utána volt egy negyed óra, kipakolás, ő evett, stb, fontosabb dolgok megbeszélése, míg nem hoztam szóba, de látta rajtam h vmi nem oké. Illetve utána már mondta, h a telefonban is érezte.

Utána összebújtunk és szóba hoztam a dolgot, de már korábbi tapasztalatok alapján olyan felvezetessel, hogy nem őt szeretném bántani, csak meg szeretném beszélni, meg tudjuk úgy, hogy nem kiabál.

Hát nem tudtuk. És erre hivatkozik, hogy ő már akkor felhúzta magát, hogy bajom van és miért nem örülök neki, hogy együtt vagyunk.

2020. jan. 7. 18:59
 5/17 A kérdező kommentje:
Ő kérte korábban, hogy legyen ez a felvezetes, h ne vegye támadásnak.
2020. jan. 7. 19:01
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

huha, ez nem teljesen normális. Nem mondom azt h keress egy olyan embert akit érdekelnek az érzéseid , de neki is érdeke lenne ezeket a dolgokat megbeszelni, hogy ne legyen harag benned. talán ezt kéne belátnia


Én sem tudom nem mutatni ha nem tetszik valami..

2020. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a kommunikáció sokat segítene, ha a párod nem egy burokban lenne csak hajlandó élni. Mond ki továbbra is az igazadat.
2020. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ez csúnya és igazságtalan bánásmód veled szemben, hogy elvárja, ne mutasd, ne mondd ha valami nem esik jól. Nyilván megvárod az alkalmas pillanatot, hogy előállj vele. Ő meg már ordít. Legjobb védekezés a támadás. Egyrészt. Másrészt meg neked semmi ne essen rosszul, mert az neki derogál. Hogy akar így együtt élni...??

Mióta vagytok együtt?

2020. jan. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Lassan 2 éve.
2020. jan. 10. 09:46
 10/17 anonim ***** válasza:
Mindig ilyen nehézkes volt a kommunikáció?
2020. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!