Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért probléma azt hazudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probléma azt hazudni valakinek, hogy szeretjük?

Figyelt kérdés
Egyszerű a kérdés, ez hozzá tartozik a párkapcsolathoz, aztán ezért mondok én is sokszor, de nem gondolom komolyan, mikor viszont ezt így elmesélem megkapom, hogy így csak játszok az érzéseivel. Pedig nem, szerintem ő sem gondolja komolyan, csak kimondja, mert így szokás.
2020. jan. 8. 12:29
 1/8 Marcsii55 ***** válasza:
100%
Nem csak mondani kell hogy szeretlek azt úgy is kell gondolni,érezni,nélküle ez csak egy üres szó,egy semmi több. Ne játsz senki érzéseivel mert utánna a tiéddel fognak ! Bocsi
2020. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Én nem mondom ki, ha nem érzem úgy és nem is akarom hallani, ha nem gondolják komolyan. Így tényleg csak játszadozol a másikkal, de ha ezt külön el kell neked magyarázni, akkor nyilván selejtes az értékrended és úgyse fogod felfogni.
2020. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Te szereted, ha neked hazudnak valamiről, ami számodra fontos?
2020. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2,3! De ha egyszer jól esik neki akkor miért ne mondjam?
2020. jan. 8. 12:44
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem "kell" kimondani. Ha jön az érzés, úgyis kimondod. Ha nem jön, ne erőltesd. Ez nem egy díszlet elem.
2020. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
A hazugság jobban fáj neki,mintha nem mondanád. Ha nem szereted nem sok értelme van.
2020. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Nézd én nő létemre azt mondom, amit gondolok. Ha azt mondom valakinek, hogy szeretem, akkor szeretem. Ha nem szeretném egyébként nem is lennék vele kapcsolatban, már ezt sem értem. Miért kell párkapcsolatban lenni valakivel, akit nem szeretsz? Mi értelme?
2020. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert az tonkreteszi a "kapcsolatot", ha nem szeretnek viszont. Talan az egyik legfajobb dolog tud lenni az eletben. En mar estem bele ebbe a csapdaba, agressziv, turelmetlen, eroszakos es meg sorolhatnam, hogy viselkedett velem. En oszinten bevallom, hogy mely sebeket okozott, ami a jelenlegi parkapcsolatra is ranyomta a belyeget. Felek egy ujabb csalodastol, kihasznalastol. Foleg hogy csak lany baratai vannak es nem talalkozunk minden nap. Sokszor fut at az agyamon az, hogy most hol van vagy mit csinal. Multkor nala mostunk ki par ruhat es egy hosszu fekete hajszalat talaltam rajta, nagyon kiborultam. Szerintetek ez jelenthet valamit? Illetve az, hogy csak lanyokkal log szinte meg egy nyugdijas koru emberrel? En erzem rosszul vagy sunyisag lenne a hatterben? Nem vagyok feltekeny de sok a furcsa jel. Elso talalkozasnal pl. egy csomag ovszerrel es sikositoval szembesultem a haloszobajaban. Lefagytam. Mondjatok erre valami esszeru magyarazatot, ha tudtok.
2020. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!