Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Nektek rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek rosszul esik ha a párotok nem kérdezni meg hogy vagytok, minden rendben van-e, mit segíthet-e, amikor éppen menstruáltok?

Figyelt kérdés
Mármint úgy 10-ből 5-ször nem kérdezi meg. Rosszul esik nektek vagy nem foglalkoztok vele?
2020. jan. 8. 20:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Utálom, ha a természetes működésemhez valaki úgy áll hozzá, mintha gondozásra szoruló beteg lennék.


Elég ha odabújik, mikor azt mondom hogy fáj az egész medencém és ráteszi a meleg kezeit a hasamra. Nem kell csoki, nem kell, hogy elnézze, ha szemét vagyok vele, nem kell több segítség, mint a hónap többi napján.

2020. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

Ugyan most nincs párom de remélem nem baj ha válaszolok.

Én ilyenkor elég kiállhatatlan tudok lenni, eléggé nagyon a hangulatingadozásaim sokszor még magamat is nehezen viselem el. Nem igenylek plusz figyelmet. Sőt leginkább semmilyet. Hagyja ak ilyenkor békén.

2020. jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Nincs párom, de én is az első válaszolóval vagyok egy véleményen. Nem beteg vagyok, nem haldoklom, csak egy pár napig sz#rul érzem magam. Ettől még minden feladatomat ugyanúgy el tudom látni, mint máskor, nem kell ápolni vagy másképp viszonyulni hozzám, mint egyébként.
2020. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Mit segíthet? Menstruáljon helyettem. :)) de inkább jobb ha ilyenkor békén hagy vagy felszívódik, mert általában nincs jó kedvem.
2020. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Tablettát szedek, a megvonásos vérzésem meg teljesen tűrhető. Nincsenek durva hangulatingadozásaim. A fejem szokott fájni 1-2 napig, de megoldom fájdalomcsillapítóval. Nem igénylem, hogy a barátom kérdezgesse, hogy jól vagyok-e, nem igénylek semmi extra törődést olyankor.
2020. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Azt szeretem ha "békénhagy" és pihenhetek.
2020. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Tök hülyeség, hogy menstruáció miatt kérdezgessék tőlünk, hogy segítsenek-e vagy emiatt viselkedjenek másképp velünk. Engem csak felidegesítene. Nem is értem, hogy jön fel ilyen bárkiben is...
2020. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

[link]


32f

2020. jan. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Olyankor twilightosat jatszunk.
2020. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs különbség aközött, hogy most nekem megvan-e vagy nincs. Nincsenek hisztirohamaim, nem szakadok szét. Fogamzásgátló tablettát szedek, megvonásos vérzésem van.

Nincs szükségem megkülönböztetett figyelemre.

2020. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!