Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le lehet beszélni valakit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet beszélni valakit a gyerekvállalásról?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy én nem akarok gyereket. Pont. Nem akarok vitatkozni róla, hogy az milyen jó és hasonlók, még magam is gyerek voltam, mikor eldöntöttem, hogy nekem semmiképp nem kell.

Viszont a jelenlegi barátnőm meg akar majd kettőt. Érthető, hogy ebből majd bajok lesznek idővel. Le tudnám beszélni erről? Jobbára arra gondoltam, hogy az anyagi érvekkel győzöm meg, hogy milyen sokba van a gyerek és sosem lesz rá elég pénzünk. Csak az a baj, hogy ez nem igaz. Vagy halogassam addig míg túl öregek leszünk?


Az olyan okosságokat, hogy szakítsak vele meg nem kérem. Ha ennyire egyszerű volna, már megtettem volna.


2020. jan. 12. 11:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Rövid leszek: nem.
2020. jan. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Ez olyan, mintha ő kérdezné, hogy rá lehet-e beszélni valakit. Nos, nem. Nem döntene a másik opció mellett egyik oldal sem szívből. Nektek így nincs közös jövőtök.


Ps: óvszert használj, mert érhet meglepetés...

2020. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2020. jan. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Ebből később sokkal nagyobb viták lesznek. Ez nem olyan kérdés, amit meg lehet változtatni. Esetleg azzal tudnál ráhatni,hogy elküldöd bébiszitternek. Addig én is 3 gyereket szerettem volna, aztán pár hónap au pairkedés (ott laksz a családdal) eléggé megváltoztatta a véleményemet, azóta nem is akarok gyereket.

De nem mindenki ilyen. Sajnos ha húzod az időt elég nagy szakítás lesz belőle a jövőben,ha valamelyikőtök gondolkodása nem változik. Rengetef 30as elvált nő van, aki azért vált el,mert a pasi nem akart gyereket. Ha ennyire szeretne, akkor ne húzd az idejét egy sok éves kapcsolattal,mert később nehezebb lesz olyat találnia, aki szeretne gyereket.

2020. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Ja és az óvszert használj választ én is támogatom, sok mindenre képesek a gyereket akaró nők. 4es voltam.
2020. jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet lebeszélni. Ugyanakkor meg nagyon nem korrekt a barátnőddel szemben, ha nem mondod meg az igazat, hogy te soha nem szeretnél. Évekig rabolnád az ő idejét, csak, hogy neked jó legyen? Miért nem engeded el, hogy mással családot alapíthasson?
2020. jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Rövid leszek. Ha egy nő gyereket akar, ott gyerek lesz. Pont.

Vagy szakítasz, vagy apa leszel. Gondolom, szexelni csak szoktatok.

2020. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Az anyai ösztön nagyon erős, szóval nem tudod lebeszélni róla, szóval nem fogod tudni! Az viszont, hogy te már gyerekként eldöntötted ezt magadban az azért komolytalan. Meg akkor miért nem olyan nőt választottál, aki szintén nem akar?!
2020. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Pedig szakítani kell. Pont.

Azt várod tőle, hogy a kedvedért beáldozza magát, a vágyait egy igencsak életre szóló, súlyos témában.

Ezt nem teheted senkivel.

(Ahogy ő se tehetné a fordítottját, hogy rád erőlteti a gyereket.)

Itt nincs jó megoldás, nincs kompromisszum, csak elválni egymástól békében.

2020. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
Majd szakít ő!
2020. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!