Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tűr egy férfi ennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűr egy férfi ennyit egy nőnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Bugyutának tűnik a kérdés én mégsem találom rá a választ mert nem voltam még ilyen helyzetben. 40 éves nő vagyok egy kapcsolat elején. Elég "nehéz esettel" sodort össze az élet, sok a konfliktus, rengeteg a vita, a sértegetés (részemről) mégis kitartunk egymás mellett. Azaz, hogy én pont a rengeteg vitára hivatkozva és arra, hogy nagyon nem illünk össze sokszor próbáltam már szakítani vele. Nem akarom bántani ezért próbálom megértetni vele, hogy hagyjuk egymást, nem fog működni. De ő (45 éves férfi) nem engedi. Ő sokszor bánt engem a viselkedésével, amit én nehezen tűrök. Hogy csak a legalapvetőbbet említsem, mellettem még nagyon sok nővel flörtöl, tart elég bensőséges kapcsolatot, amit én nehezen viselek. De minden vitát ami emiatt van eltűr, sokszor nagyon-nagyon kemény, DE sajnos IGAZ dolgokat vágok a fejéhez a viselkedésével kapcsolatban és mégis jön, én pedig mindig elgyengülök és békülés lesz a vége. De aztán rövid időn belül megint jönnek a konfliktusok a veszekedések a nőügyei miatt, aztán az eltávolodás és az újabb közeledés, békülés. Nagyon különbözőek vagyunk, ő az a tipikus "rossz fiú" én meg pont az ellenkezője. Úgy érzem változni akar, csak még nehezen megy neki, nem találja az útját... Nem tudom eldönteni, hogy ez a változás miattam, értem történne CSAK, vagy azért mert ő őszintén szeretne már 40 évesen változni. Nem értem, hogy miért tűr nekem ennyi sértést még akkor is ha ezek a sértések jogosak a részemről a viselkedése miatt. Szinte bármilyen jelzőt rákiabálhatok (sz***ét láda, r***hadék...stb) megis tűri és jön utánam. Nagyon sokszor próbáltam már vele szakírani, de mindig jön, keres. Nekem ez olyan furcsa és zavar. Nem tudok eligazodni rajta, hogy miért csinálja.
2020. jan. 12. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egyszerűen azt mond neki, hogY szex nuku.

Se így se úgy se amúgy és ne gyengülj el, - arra a két hétre míg látod.

2020. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1/1 A szex nála nem releváns bűntetési tétel. Bármeddig bírja nélküle.
2020. jan. 12. 16:38
 3/13 anonim ***** válasza:
Van penze hàza alapjai? Tudna hova menni ha akar?tud magara fözni?
2020. jan. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3/3 Ezt nem értem hogy jön ide. Nem élünk együtt, még egy tál ételt sem főztem neki és kölcsönt sem adtam, tehát van hová mennie, van mit ennie és van miből. Ez nem lehet az oka a ragaszkodásának
2020. jan. 12. 16:48
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a férfi tűr, hanem te. Hogy miért, azt nem tudom.
2020. jan. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem élvezi a helyzetet, hogy ilyen butuska és kétségbeesett nővel így játszadozhat. Remélem nem gondolod, hogy komoly tervei vannak veled?
2020. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6. Nekem sincs vele nem, hogy komoly,de semmilyen tervem, mióta rájöttem, hogy milyen. Ahogy írtam, már rég nem foglalkoznék vele, ha nem keresne. De valamiért ragaszkodik hozzám, azt sem bánja, hogy bántom.
2020. jan. 12. 17:22
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

De mégis foglalkozol vele, szóval nem ő szívat téged, hanem te saját magadat.

Ha nem akarsz tőle semmit, akkor nem regálsz a megkereséseire, ilyen egyszerű. Ne legyél már ilyen mulya!

2020. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor sem kell vele foglalkozni, ha keres. Azért keres, mert kiosztotta rád a fix pont szerepét, és a te viselkedésed igazolja is, hogy alkalmas vagy rá. Itt a legnagyobb baj nálad van.
2020. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Engem csak azzal tart sakkban és azzal bizonytalanít el, hogy bármit elvisel tőlem amit ráhordok és tűri, nem beszél vissza, csak hallgat lesütött szemekkel.Aztán mikor otthagyom, mert annyira felbosszant, másnap valami kis kedvességgel bebohóckodja magát és máris nem tudok rá haragudni. De közben még ha nagyon apró jelekből is, de látom rajta a változást.
2020. jan. 12. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!