Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az exbarátnőd, exfeleséged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exbarátnőd, exfeleséged bizonyos hónapok vagy év után feldobná az újrakezdést ti bele mennétek?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha másfél évig vagytok külön,és előtte 6 évig együtt voltatok!

De bennetek keveredik a harag,düh és az érzelem a ffi büszkeséggel kiegészítve akkor érdemes? Amikor én akartam a külön lévő intervallumunkban újra kezdeni állandóan nemet mondott,kérte felejtsem el,nőzzek meg iyenek azért mert nekünk nem lehet közös jövőnk a korkülönbség miatt.Hónpokig soha nem írt rám egy betűt sem,soha meg nem kérdezte,hogy hogy vagyok..mindig én keretem hülye fejemmel. Ráadásul sülve főve együtt van egy szintén velem egyidős sráccal,közös haverunkkal. Én is láttam már,hogy mindig együtt mennek az úton,de nem fogták egymás kezét.

A lényeg,hogy megalázott mindenki előtt,hogy állandóan egy másik illetővel van összeragdva úton útfélen. Diszkréten rákérdeztem (utaltam)valamelyik nap,hogy gondolom királyul telt a 2019-es éved minden téren? Természeteensen azt a választ adta,hogy semmi extra nem volt benne meg miért lett volna király! Nyílván hazudott is!És az ilyeneket most felejtsem,nézzem el?


2020. jan. 13. 11:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
19%
A szöveged alapján szerintem tedd össze a két kezed, hogy egyáltalán valaki esélyt ad neked.
2020. jan. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Ha negatív sérelmeid vannak, akkor még nem vagy túl rajta, a tüske is benned maradt. Így kapcsolatba bonyolódni nagyon nem jó ötlet, mert ebből előbb-utóbb felhánytorgatás lesz, hogy "bezzeg 4 éve amikor ez és ez volt... Ebből is látszik, hogy nem változtál!" és hasonló fantasztikus monológok.
2020. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul nem is bízol benne, mert valami sráccal láttad, így pláne nem kezdenék újra kapcsolatot. Bele fogsz hülyülni a bizonytalanságba.
2020. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Már bele vagyok hülyülve!

Nem értem miért jó ez és miért volt jó neki ebben..?

Igen,tüske van még bennem. Ez tuti nem hullana ki hirtelen egyik napról a másik napra. De szerintem hetek múlva sem.

Ha egyszer elhagyott a hülyesége miatt,bármikor rájöhet még egy ilyen hóbortos hullám szerintem.

De nem fogom tagadni,hogy még szeretem.. szeretem de dühös is vagyok rá.

2020. jan. 13. 12:12
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is van ilyen exem. Gyűlölöm, de szeretem és valahol titkon összejönnék vele, de nem tudnék bízni és ez így nem élet... Szóval tudom, mi kavarog benned :/

Talán ülj le vele, hogy tisztázzátok, mit akar pontosan és hogyan tudjátok feloldabi a sérelmeket. A válaszok fényében tudsz mérlegelni.

2020. jan. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Semmi értelme újrakezdeni, nem vagy képes megbocsátani.Egyáltalán még csak kezelni sem vagy képes ezt a szituációt. Csak a mocskolódás menne. Annak meg mi értelme? Abban élnéd ki magad? Felejtsétek el egymást. Annak idején valamiért vége lett, szerintem az sem lett normálisan megbeszélve, lezárva.
2020. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
2 hónapja voltam nála. Felhívott mert megkellett javítanom egy bizonyos berrndezést. Behívott a szobájába utána, megmasszíroztuk egymás nyakát,lábát..sőt többet is engedett,cici simogatás,comb simogatás, ás nem azért mert tűrte,hanem azért mert engedte. A szex szóba sem jöhetett mert fényes nappal volt délután. Otthon voltak a gyerekei is. Na meg szerintem az nem úgy működik.. az már egy más tészta,szerintem nem ment volna neki,ahogy nekem sem. Olyan jóba nem voltunk akkor sem. Beszélgettünk is természetesen,és továbbra is azt mondta,hogy neki jó így.. megváltozott a felfogása már,meg betegeskedik is,megöregedett (ami egyáltalán nem igaz,csak beképzeli) az ő elmondása szerint nekem meg gyerek kell majd később,saját család..éljem az életem,ő is ezt teszi. Viszont nagyon sokra tart és büszke rám..és tanuljak még mert mindig is felnézett rám és én vagyok az egyetlen férfi az életében akire felnézett ilyen téren. Egyébként én meg ezt fordítva gondolom.. én meg ilyen téren rá nézek fel.
2020. jan. 13. 12:28
 8/23 A kérdező kommentje:

6-os!

Igen.. nem lett normálisan lezárva.

Egyébként én nem az a fajta ember vagyok aki mocskolódna vagy felhánytorgatna ezt azt. Nem tagadom,hogy legbelül emésztene amit tett velem,de nem zúdítanék rá semmit.

Én inkább már bizalmatlan vagyok. A női kapuzárási pánikban a nők megváltoznak. Hiányzik az,hogy megint megalázzon?

2020. jan. 13. 12:31
 9/23 A kérdező kommentje:

5-ös!

Együtt érzek veled! Borzalom igy élni. Depresszió! Utóbbi alkalmskkor már inkább a pohár aljára néztem,hogy felejtsek.

2020. jan. 13. 12:34
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, ha másfél nap múlva gondolja meg magát vagy ha másflk év múlva, nincs az az isten amiért újrakezdenék egy egyszer lezárt kapcsolatot. Feleslegesen tépné fel a sebeket, a régi tüskét miatt egyébként se működne. Ne foglalkozz ezzel a nővel, inkább tiltsd le, ne is lásd, ne hagyd, hogy így szórakozzon veled.
2020. jan. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!