Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel vegyem rá a feleségemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel vegyem rá a feleségemet, hogy ne hanyagolja el a fogmosást?

Figyelt kérdés

Már többször szóltam neki, hogy ez így nem jó, de átmeneti javulás után ismét előjön a probléma. Ebből kifolyólag a lehelete nem mindig üde és friss. Már nagyon megcsókolni se szeretem emiatt. Szerintetek mivel tudnék hatni rá?

Én 34, ő 26.



2020. jan. 13. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Mutasd meg neki milyenek lesznek a fogai, és mennyit fog szenvedni velük, ha elhanyagolja. Azért ennyi igényesség lehetne benne 26 évesen.
2020. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Igènytelensèg.Milyen jò az áporodott szájszag egy nő szájábòl.
2020. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha egy időben keltek vagy fekszetek, hívd fogat mosni amikor te is mosol.
2020. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Csókolózzál más nőkkel. És ha megkérdezi, hogy de miéééért, akkor mondd, h nekik friss a lehelletük. Na, onnantól az övé is az lesz.
2020. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen jò az áporodott szájszag egy nő szájábòl."


Mennyivel jobb egy férfiéból?

2020. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Számomra a higiénia borzasztóan fontos, bár úgy gondolom, ez alap mindenkinél. Kérdésem: hogy tudsz együtt lenni vele? Hagyjuk most ezt, hogy mert szeretem, stb. Vagy én vagyok szemet, de ha valakinek ez nem alapvető, hagynám
2020. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Hanyagold a mellébújást és a szexet. Néha közelíts hozzá, de nyomban visszakozz is és mondd, hogy bűzlik a szája, így elment a kedved a továbbiaktól.

Ffi.

2020. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Na én az ilyen helyzetektől tartva inkább reggel korábban keltem fogatmosni úgy tudjak visszabújni párom mellé.
2020. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!