Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hanyagolja el a férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hanyagolja el a férfi a nőt az idő elteltével? Van még olyan férfi aki sok év utan is ugy "udvarol" mint a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés
A párom régen teljesen más volt, igazi nőnek érezhettem magam mellette, egy-két hetente virágot hozott nekem (nem vette nem a pénzről van szó, a szülei kertjéből hozta általában), csokival lepett meg, sétálni hívott, ha faradt voltam megsimogatott, ha beteg gyogyszert hozott nekem, mindig meghallgatott, szamithattam ra. Persze ezeket mind viszonoztam, nem egyoldalú volt, segítettem neki ha szüksége volt ( és mai napig is igy teszek). De sajnos ő semmit nem tesz kb egy fél éve értem. Nem gond ha nem kapok több virágot vagy csokit vagy bármit, az bánt a legjobban hogy szinte soha nem szamithatok rá, ritkán van egy-két kedves szava hozzám. Múltkor fájt a háta, vettem neki krémet, bekentem, törődtem vele, de mikor velem volt ugyan ez a helyzet ő arra hivatkozott hogy faradt és nincs kedve az én bajommal törődni. Hogy lehet hogy ilyen kevés idő alatt hirtelen elmúlt a láng? Nem vagyok csúnya, nem hiztam el, nem lettem boszorkány, nincs harmadik személy. Egyszerűen nem ertem. Minden férfi ilyen? Mit tudnék tenni? Teljesen tönkre tesz ez a helyzet, nekem komoly terveim vannak vele, szerettem amilyen régen volt, de mostmár sajnos ugy érzem csak egy rongy vagyok neki.
2018. júl. 28. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valoszinu mas nore vagyik!
2018. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem vagyok elég jo neki, de az 100% hogy most nincs mas nő a képben
2018. júl. 28. 14:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Hat azt eleg nehez kideriteni!
2018. júl. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Bétó apó ***** válasza:
46%
Mindenkire rá lehet unni egy idő után. Még a bomba nőkre is, hát még az átlagosakra...
2018. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Ki van fáradva, stresszes.


Az én párommal is igy voltam. 6 év után semmit nem csinált, mindig fáradt, ideges volt. 2 év mulva össze jött egy külföldi 3 honapos munka, egyszer nem hivott fel, ha én hivtam rázzott le h faradt s nincs kedve. Haza jöttem es szakitottam vele, már fél éve. Munkatársai sem tudják h mi a baj vele.

2018. júl. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös nálunk is majdnem ez a helyzet, teljesen megértelek.
2018. júl. 28. 14:28
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg új nője van.
2018. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Népbetegség. Pár év után megesik, hogy megszokjuk a másikat, automatikusnak vesszük, hogy mellettünk van, nem érezzük úgy, hogy tennünk kellene érte, vagy megfeszíteni magunkat. Mondjuk az nem jó, ha rövid idő után eljön már ez.
2018. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet a válaszokkal. A párod "selejt", az én párom nem unt rám, nem ábrándult ki, nem vett vissza a törődésből évek után sem. Keress normális férfit.
2018. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az udvarlásról van szó.


Ha már komolyabbra fordul a dolog akkor már a törődésről, odafigyelésről van szó, és mennyire fontos nekünk a másik.


Úgy néz ki neki nem maradt túl sok úgymond érzése irántad. Ez nem arról szól, hogy vesz e valamit vagy udvaroljon mert azt nem kell.

De úgy tűnik neki már nem vagy annyira fontos, hogy odafigyeljen rád.-......


És nem, nem múlik el minden férfinál ez. Ahogy elvileg fordítva sem.

2018. júl. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!