Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek volt már hasonló?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek volt már hasonló? Amikor a párod konkrétan nem kér a szeretetedből. Ez normális?

Figyelt kérdés

Kifejtem...

Szóval, több, mint egy éve össze jöttem egy nagyon kedves barátommal. Azt hittem, hogy ismerem. Azonban gyakran megfordul a fejemben, hogy abszolút nem ismerem és, ha tudtam volna, hogy ilyen, nem is biztos, hogy kezdtem volna vele.

Semmi közös dolgunk nincs, bár azt gondolom ez egy darabig nem okozott problémát. Komprumisszumokat tudunk kötni.

Viszont a szeretetnyelvünk annyira nem egyezik, hogy ha megölelem, megpuszilom vagy bújok, azt kifejezetten nem szereti. Megjegyzéseket tesz rá, elhúzódik, fintorog.

Amikor film közben bújtam hozzá, megkérdezte miért telepszem rá.

Nekem ezek rettenetesen rosszul esnek. Beszéltünk róla, mondtam neki.

Közben már nem ölelgettem annyit, ne legyen rossz neki... De valahogy azóta tiszta depresszió vagyok. Mintha nem tudnám magam teljesen oda adni, mintha megkellene játszam magam. Hiányzik, hogy bújhassak.

Amikor beszéltünk róla, azt reagálta, hogy oké... De én meg túl sok szeretetet adok és abból nem igazán kér.

Azóta totalisan közönyös vagyok. Egyáltalán nem bújok, már nem is vágyok rá igazán, mert frusztrált leszek tőle, mikor szól megint le érte...

Szerintetek ilyenkor mi van? Ez normális?



#csalódás #batátságból szerelem
2020. jan. 14. 20:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Néha azt érzem én is, hogy igazán nem szerelmes.

Annak idején én vallottam neki szerelmet.

Az elején nem is igazán vettem észre, hogy ennyire másak az igényeink.

A szakítás gondolata felváltva jön elő a mentés gondolatával.

Igazából éppen abból adódik a probléma, hogy egy ideje direkt nem bújok, de megjelent a belső szorongásom, depresszióm. Eddig nem volt ilyen kapcsolaton belül.

Aztán mar nem bújok, most ő igen. Csak valahogy már közönnyel vagyok.

Nem tudom ezt megérteni. Tartok attól, ha újra bújok, megint megbánt.

Olyankor jön, bocsánatot kér.

De most törj össze egy poharat, aztán kérj tőle bocsánatot...

Köszönöm, hogy megosztottad velem a tapasztalatod.

Még nem adtam fel teljesen a dolgot! :)

2020. jan. 14. 23:50
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy nehéz helyzetben vagy, én is voltam hasonlóban, szinte teljesen tönkretett lelkileg és az önbecsülésemet is tiporta az elutasítás. Nem fog megváltoztni, ő ilyen típus, nem tudsz mit csinálni. Lehet bújik egyszer-kétszer, de úgy igazán sosem fog és ezt érezni is fogod rajta. Én addig maradtam ebbem míg teljesen kihűltem és már kedvem sem volt az egészhez, a szeretet is inkább fájdalom volt. Nem jó, ha elfojtod a vágyaid, az érzéseid, ezzel önmagamat bántod, aminél nincs rosszabb. A kapcsolat is egyre rosszabb lesz, tele leszel/vagy belső feszültséggel. Mindezek ellenére nekem nagyon nehezen ment az elválás, de muszáj volt megtenni, egyetlen járható út volt. Gondold át és mérlegelj. Ha tanácsot adhatok, lépj ki ebből a saját érdekedben.
2020. jan. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2020. jan. 15. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!