Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátnőmmel majd kibékültünk, de úgy érzem hibát követtem el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már 2 éve, együtt is élünk. A múltkorában volt egy vitánk aminek az lett a vége hogy szakítottunk. Igazából már gondolkodtam rajta egy ideje hogy ez lenne a megfelelő lépés. Csakhogy aztán leültünk egymással és úgy döntöttünk megpróbáljuk még egyszer. S itt jön a probléma: a beszélgetés során olyan dolgokat vágott a fejemhez hogy jobban magamba kell néznem mert sokmindenben kell változnom, meg elmondta hogy majd Ő hova szeretne költözni (távol mindkettőnk családjától, amivel nem értek egyet), beiktatott egyből egy csomó tervet ami persze majd nekem kellene állnom, meg mindenféle hülyeséget. A lényeg hogy Ő semmiben nem akarja elvinni a balhét, s én vagyok a fő bűnös, amit ha elfogadok boldogan életünk egymás mellett.


Na most, arra gondoltam lehet hogy hibát követtem el azzal hogy rábólintottam az újbóli próbálkozásra, látva hogy hogy áll hozzá a dolgokhoz. Semmi felelősséget nem vállal, én meg csak adjak alá mindent meg csináljam azt ami Ő "tanácsol".

Biztosan van itt olyan aki már sokat látott, tapasztalt. Tudnátok véleményt írni hogy hogyan érdemes végiggondolni ezt az egészet.


Meg annyi hogy talán azért is döntöttem az újrapróbálkozás mellett mert nem akarom hátralévő életemet egyedül tölteni, de már lehet hogy az is jobb lenne ennél.

S még egy fontos dolog: nem a punci miatt vagyok vele!


F/31

N/30


2020. jan. 15. 13:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ismerős. Haverom 32, csaja 23. Aranyos lány, de csomó dolgot beterveztet haverral, persze a csaj nem fizrtne bele Lófhaszt sem. Na ezért nem kell nekem (újra) nő, hogy beossza a pénzemet, időmet. 32F
2020. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#8, megbeszéltünk mindent. Úgy volt hogy vége a kapcsolatunknak. Aztán Ő is mondott egy-két dolgot hogy "lehet máshogy kellett volna", meg hasonlók.


#9, most már én is úgy látom jobb lenne ha vége lett volna egyszer s mindenkorra. A baj hogy azt hittem hogy tényleg meg fog változni a dolog ezek után, de úgy látom még inkább Ő akarna lenni aki irányítja a kapcsolatot. Ez pedig olyan mintha megfolytana.


#10-#11, Igen, most már én is így látom. Jobb lenne nélküle.


Csak azt nem tudom ezek után hogy szakítsak vele megint, s mikor? Mert azért hülyét sem akarok emiatt csinálni magamból.

2020. jan. 15. 17:04
 13/13 anonim ***** válasza:

Ismètlem, ez nem megbeszèlès! Azèrt folyt meg, mert hagyod magad! Mert sorolja az elvárásait, de még hallgatsz csendben! Ahelyett, hogy te is elmondanád a nèzőpontod. Mègis milyen lófsz változást vársz, ha te nem beszèlsz?

Amíg ilyen mulya töketlen vagy, addig ne várj mást, a következő csajod is ezt fogja veled csinálni, mert veled meg lehet. Tanulj meg kiállni az èrdekekdèrt.

A mostanihoz meg állj oda, ès mond el, hogy ez így neked nem megy, ès pont.

2020. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!