Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális hogy a 14 éves barátnöm folyamatosna éjszaka kint mászkál?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk (2 hetente tali), én 17F, ő 14L. Faluban lakik, de szinte minden éjjel kint "csavarog". Ha meg megkérem h ne menjen leorditja a fejem h mit képzelek magamrol, nem vagyok a férje... Jóbban szeretem mindennél és emiatt nem akarok összeveszni vele... hogy tudnám valahogy elérni nála h ne járkáljon ilyen gyakran ki? Jah, és fél éve vagyunk együtt... Tényleg nagyon szeretem, de álmatlan éjszakákat okoz ezzel...
2010. júl. 21. 21:03
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy napközben otthon van... És mostanság énis, és akkor beszélünk MSNen. és ha este el akar menni, és mondom hogy kérlek ne, akkorr azt mondja hogy a barátaival is kell lennie... Nem teljesen értem miért nem leeht nappal...
2010. júl. 21. 21:30
 12/24 anonim ***** válasza:
Én sem örülnék neki ha abarátom kint csavaogna, de egyet tudnod kell: minél jobban tiltod a csajt, annál jobban csinálja, csak titokban.
2010. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Találkozni szoktatok?
2010. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Irtam... 2 hetente ott alszok 3-4 napot...
2010. júl. 21. 21:37
 15/24 haggyámán ***** válasza:
Vazze, te tényleg szereted? El akarod tőle venni azt, ami Őt boldoggá teszi? Nem hogy örülnél neki, hogy nem iszik/cigizik/drogozik, hanem esténként sétálgat a faluban. Én megértem, ebben nincs semmi rossz. Gondolom neked is vannak lány barátaid, akikkel el szoktál lenni. Ha nem, akkor nagy hibát követsz el. Nem lehet mindent egy alapra helyezni, ha esetlegesen szakítotok (Isten adja, hogy ne így legyen), ne akkor gyere rá, hogy nincs más barátod Rajta kívül.
2010. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Igazad lehet... De azért akoris törödhetne kicsit jobban velem, nem?
2010. júl. 21. 21:53
 17/24 haggyámán ***** válasza:

Még csak 14 éves. Ott van még a fenekén a tojáshéj. Ne várd tőle, hogy minden egyes szabad másodpercét veled töltse a számítógép előtt.

Egy nap mennyit beszélgettek? Msn, skype, ilyesmi.

2010. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Aránylag sokat mert napközben semmi dolga... De tölem nappal mehetne ahová akar, de csak este megy szinte
2010. júl. 21. 22:21
 19/24 anonim ***** válasza:

20/L vagyok és én is inkább este mennék, ha lehetne...nappal nem szeretek, mindeki lát és azt bámulja: "ez meg mit mászkál itt"..este nem látnak és nem néznek le (nem vagyok csúnya, de elég szégyenlős)...

ha ó ezt a napszakot szereti, ne vedd el tőle...

2010. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 haggyámán ***** válasza:

Hát akkor? Nappal a Ti időtök, éjszaka legyen az Övé.

Neki is ki kell kapcsolódni. Enged meg neki, hidd el, örülni fog neki, hogy engeded.

2010. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!