Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális hogy a 14 éves barátnöm folyamatosna éjszaka kint mászkál?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk (2 hetente tali), én 17F, ő 14L. Faluban lakik, de szinte minden éjjel kint "csavarog". Ha meg megkérem h ne menjen leorditja a fejem h mit képzelek magamrol, nem vagyok a férje... Jóbban szeretem mindennél és emiatt nem akarok összeveszni vele... hogy tudnám valahogy elérni nála h ne járkáljon ilyen gyakran ki? Jah, és fél éve vagyunk együtt... Tényleg nagyon szeretem, de álmatlan éjszakákat okoz ezzel...
2010. júl. 21. 21:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban éltek, mit csináljon, üljön a babérjain és pusziljon webcamerán keresztül egész nap? Neki is van élete, neked is, engedd el bulizni, meg a barátnőivel lenni, mert ha így folytatod vágyni fog a szabadságra és dob.
2010. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

idézlek: "Másodszor zavar hogy nem törödök az érzéseimmel."


Csak egy kérdésem van. Szeret téged? mert a leírtak nem ezt bizonyítják. vagy ha szeret is téged nem érzed úgy hogy te őt jobban? Másik 14éves fiatal,ezeknél a lányoknál sose mehetsz biztosra.Jobban járnál egy közelebbi idősebb csajjal, de ha nem akarsz mással lenni,kénytelen vagy ezt elviselni..

2010. júl. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ha minden kibas*ott kérdéshez belinkeled ezt a kérdést jobb nem lesz.
2010. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Probald ki egyszer azt is,hogy mondod neki hogy jol van de vigyazz magadra es legy jo. es nezd meg a reakciojat. 14 eves lanytol szerintem tobbet nem varhatsz el vagyis a fiatal lanyok hamar beleunnak a kapcsolatba, es egy ideig meg a baratai lesznek fontosabbak :)
2010. júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!