Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos kérés, hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos kérés, hogy legyen szexuális élet a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

28 évesek vagyunk, kicsi gyerekkel, 8 hónapos. Sajnos az első elmaradt menstruáció óta nem volt köztünk szexuális kapcsolat. A feleségem húga kétszer vetélt el, így kijelentette hogy szó sem lehet róla amíg meg nem születik a pici. Bár a magán orvos és a körzeti is engedélyezte a dolgot, mert semmi veszélyeztetettsége nincsen (a húga 160 cm / 90 kg, ő 165 cm / 62 kg volt) de hiába. A sportot is abbahagyta szintén emiatt az indok miatt. Mostanra 80 kg lett és nem tud lefogyni. A szülés óta a baba körüli teendők és a hízás az elutasító indok. Már lassan másfél éve semmi!

Nem akarja hogy én bármit csináljak neki, ő meg nekem azért nem akarja, mert az egyoldalú és egy nőnek megalázó, mintha a kiszolgáltatott szajhám lenne.

Látott a héten beszélgetni a munkahelyem kávézójában a beosztottammal (egyáltalán minek jött oda?) aki egy 22 éves csinos nő és teljesen kiborult. Otthon jelenetet is rendezett, hogy én kvázok amíg ő a gyerekemet neveli. Hiába mondtam, hogy volt ott egy másik kollega is velünk, meg mindig is lementünk kávézni, akárki volt a munkatárs. Kávéztam munkában már a tudtával sokkal jobb nővel is régen, de akkor nem zavarta.

Az anyja már tegnap ide is rohant, hogy én mekkora szemétláda vagyok és előadta a sose látom majd a gyerekemet és mehetek a híd alá kezdetű mondókát. Most mindenki az fújja micsoda szemétláda vagyok.

Nem csaltam meg és eszembe se jutott! Nem irogatok egy csajnak se, meg semmi más! Én vele szeretnék szexuális életet élni, nem mással. Mivel hűséges vagyok, úgy tűnik akár még hónapokig-évekig nem lesz semmi köztünk.

Mi a megoldás erre? Nektek hogy sikerült ilyesmit megoldani? Az udvarlás, randi sem működött nála, hiába udvaroltam és dícsérem folyamatosan.

Ha meg is csaltam volna, akkor is kizárólag én lennék a hibás, ő nem. Még a saját anyám is belefolyt a dologba és szerinte is időt kell adni a nőnek és majd szól ha készen áll. Ha évek, akkor évek, a férfinek ez a dolga és hogy eltartsa a családját.


2020. jan. 16. 20:28
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
72%
A kozepetol nem is olvastam tovabb... ez nagyon durva. Masfel ev rengeteg ido, ahhoz, hogy ne legyen semmi. Az o fejeben tenyleg rendben van az, hogy oke az o szamara semmit se kell csinalni, de te masfel eve kielegitetlen vagy? Egy kapcsolatnak alappillere a szexualitas, enelkul olyan mintha ket barat vallalt volna gyereket. Ez az oldala semmiben nem mutatkozott meg a gyerek elott? Mert igy mostmar a valas se lenne egyszeru dolog, a kicsinek meg csonka csaladban kene felnonie. Allitsd valasztas ele, hogy vagy vele, vagy akkor megoldod mashogy. (Es itt most nem egy viszonyra gondolok, hanem mondjuk fizetos nocskere)
2020. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell már terhesség előtt is beszélni ezekről, hogy mit fogtok csinálni, ha a hormonrendszer borulása miatt elmegy a libidója. A szervezet szülés után rááll az utód gondozására, mindent annak vet alá, ezért nincs pár hónapig libidója a nőnek. Ám 8 hónap szerintem már sok. Némi érzelmi intelligencia is kell egy nőnek, hogy felmérje, ő nem csak anya, hanem ugyanúgy nő a kapcsolatban. Ha ezt nem tudja, akarja észrevenni, lehet párterápiára menni, hátha segít. Néha csak emlékeztetni kell egy embert arra, amit korábban már tudott. 32F
2020. jan. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy utolsónak igaza van. Szoptat még a párod?

A prolaktin egy jó nagy g.i hormon. Vagyis nyilván egyrészt jó, mivel attól van teje a nőnek, csak közben a libidóját meg kinyírja.

2020. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:

A nejed rosszul van önmagától a hízás miatt. Ez mindennél jobban öli a libidót. De van egy fontos dolog: minél jobban utálja magát, annál kevésbé lesz türelmes a testéhez. Anélkül pedig nincs sikeres fogyókúra.


A megoldás: Kell külső segítség. Dietetikus és edző formájában, akik megtartják az arany közép úton. A dietetikust pöngessétek ki, mozgást pedig találhat olyat, ami ingyesen szervezett vagy olcsó. De azt is mindenképpen szakember irányítsa, ez fontos. Egyedül először túlhajt, aztán felad.


A pszichomókust átugorhatod, ha más baj nincs. Úgyis arra vezetne rá titeket, hogy a tettek változtatják meg az életeteket, tehát inkább kezdjétek rögtön a cselekvéssel. Elég sok pénz a jó dietetikus önmagában is.

2020. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:

Már nem azért de ez mennyire gáz ..szegény, rendesen sajnállak.

Ha valaki én voltam már elhízva és igen ,utaltam a testem de a párom kívánt és ez elég volt ahhoz hogy ha leoltott lámpánál is de hancúrozzunk..

Szülni még nem szültem, elhiszem hogy a hormonok meghülyülnek és bekavarnak de basszus nőkéntmondom, másfél év konkrét szexmegvonás után csodálkozna ha megcsalnád!? Érdemes lenne a párodnak felkeresnie egy terapeutát .. nagyon sokat segíthet!

2020. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
93%

Hát csodállak, hogy nem csaltad még meg és nem is gondoltál rá. Ilyen mértékű elhanyagoltság után ez nem lenne meglepő.

A saját anyád véleménye a legszörnyűbb az egészben. Egy egészséges párkapcsolat része a rendszeres szexuális élet. Nem szabadott volna elengedned fogantatás után. Nem veszélyezteti a gyermeket, nektek viszont örömet okoz.

2020. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:

A szülés/gyerekvállalás idején kicsit felborul a hormonrendszer, előfordulhat utána depi, hirtelen hangulatingadozások, de itt már jóval többről van szó. Olyan problémákról a felszín alatt, amit már korábban kellett volna észrevenned, de már benne vagytok a "helyzetben".

Ha nem lenne a kicsi azt mondanám váljatok el. A kicsi kedvéért viszont tegyétek meg, hogy elmentek egy párterapeutához, ha jó szakembert választotok akkor talán segíteni tud megkeresi az igazi problémák gyökerét. Sok sikert!

2020. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
41%
Jobban jársz ha már most elkezded kimenteni a lóvédat ha nem akarod hogy mindennek a fele megillesse őt....mert ebből válás lesz az tuti!
2020. jan. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%
Sok igazat írtak előttem is de én még hozzátenném, hogy ha eljonne anyós meg anyám és ezek után így állnának hozzá akkor olyan cirkuszt csapnák velük, hogy remegne az ég. Téged konkrétan semmibe vesznek. Mindnyájan, még anyad is. Te egy pénztárca vagy, sgy csicska. Dolgozz, hozd a pénzt és kussolj. Szerintem csapjál már az asztalra aztán legyen háború ha ez kell de ne hagyd magad. Pont azért teszik veled mert tehetik. Mindig engedsz a család meg a béke érdekében. Állj már ki magadért, tudod, hogy igazad van az a 3 nyomrult meg kihasznal téged és egyikük sem tisztel és nem néz semmibe sem.
2020. jan. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:

Nem volt vita köztünk, kb soha. A gyerekkel kapcsolatban nagyon sokat segítek, a nővére ódivatú férje szerint olyan lettem mint egy nő, ezzel piszkál, mert főzök, mosok, takarítok és még dajkálom-pelenkázom is a kicsit. Szerinte ez nem túl férfias mert ez a nők dolga, de mindegy is. Szóval még egy idegen is látja mennyi mindenben segítek.

Terápiát bedobtam már, de azt mondja hogy nem szégyeníti meg magát ilyen helyen egy idegen előtt, de én menjek csak hogy helyre tegyék a fejemet és ne a szexen járjon az eszem kispapaként.

Megcsalni nem fogom, képtelen lennék ilyesmire, bármi is van. Régebben próbáltak már elcsábítani de határozottan ellenálltam! Volt régen több csajom még előtte és tudom hogy egy szex nem ér annyit, hogy tönkretegyen egy kapcsolatot.

Anyám átváltott nagyi üzemmódba, csak azt nézi hogy az unoka. Más nem számít. Csak a családi béke. Az anyja meg mindig is utált engem mert az exe akkor orvosnak tanult és már menő plasztikai sebész lett és ezt szánta volna a lányának. Az persze nem számított hogy már egyetemistaként is rommá csalta, mindig a srác pártját fogta (szerintem amúgy neki tetszett :D)

Nem tudom mi lesz így, de meghalnék ha nem lehetnék a gyerekem mellett nap mint nap.

2020. jan. 17. 10:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!