Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos kérés, hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos kérés, hogy legyen szexuális élet a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

28 évesek vagyunk, kicsi gyerekkel, 8 hónapos. Sajnos az első elmaradt menstruáció óta nem volt köztünk szexuális kapcsolat. A feleségem húga kétszer vetélt el, így kijelentette hogy szó sem lehet róla amíg meg nem születik a pici. Bár a magán orvos és a körzeti is engedélyezte a dolgot, mert semmi veszélyeztetettsége nincsen (a húga 160 cm / 90 kg, ő 165 cm / 62 kg volt) de hiába. A sportot is abbahagyta szintén emiatt az indok miatt. Mostanra 80 kg lett és nem tud lefogyni. A szülés óta a baba körüli teendők és a hízás az elutasító indok. Már lassan másfél éve semmi!

Nem akarja hogy én bármit csináljak neki, ő meg nekem azért nem akarja, mert az egyoldalú és egy nőnek megalázó, mintha a kiszolgáltatott szajhám lenne.

Látott a héten beszélgetni a munkahelyem kávézójában a beosztottammal (egyáltalán minek jött oda?) aki egy 22 éves csinos nő és teljesen kiborult. Otthon jelenetet is rendezett, hogy én kvázok amíg ő a gyerekemet neveli. Hiába mondtam, hogy volt ott egy másik kollega is velünk, meg mindig is lementünk kávézni, akárki volt a munkatárs. Kávéztam munkában már a tudtával sokkal jobb nővel is régen, de akkor nem zavarta.

Az anyja már tegnap ide is rohant, hogy én mekkora szemétláda vagyok és előadta a sose látom majd a gyerekemet és mehetek a híd alá kezdetű mondókát. Most mindenki az fújja micsoda szemétláda vagyok.

Nem csaltam meg és eszembe se jutott! Nem irogatok egy csajnak se, meg semmi más! Én vele szeretnék szexuális életet élni, nem mással. Mivel hűséges vagyok, úgy tűnik akár még hónapokig-évekig nem lesz semmi köztünk.

Mi a megoldás erre? Nektek hogy sikerült ilyesmit megoldani? Az udvarlás, randi sem működött nála, hiába udvaroltam és dícsérem folyamatosan.

Ha meg is csaltam volna, akkor is kizárólag én lennék a hibás, ő nem. Még a saját anyám is belefolyt a dologba és szerinte is időt kell adni a nőnek és majd szól ha készen áll. Ha évek, akkor évek, a férfinek ez a dolga és hogy eltartsa a családját.


2020. jan. 16. 20:28
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
A feleséged önző elvárja tőled hogy sex nélkül élj meg sem próbálja megoldani ezt a helyzetet nem törődik azzal hogy te mit szeretnél vagy neked mi lenne jó és ezek után még féltékeny.Mit vár másfél év sex nélkül és te csak dolgozz értük egy szó nélkül tűrj és még az anyós is beleszól.Hát én válnék és nem azért mert nincs sex hanem mert hajlandóság sincs arra hogy megoldódjon.Ez egy nagyon egyoldalú kapcsolat.
2020. jan. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

Utolsó hogy érted el hogy 34 %od legyen? :D

elég jókat mondasz

2020. jan. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
Utolsó hát ezen már én is gondolkodtam.
2020. jan. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
56%
Nezd en leulnek vele es elmagyaraznam. Ha ultimatumokon gondolkodsz akkor se a szextol tedd fuggove hanem a segitsegketestol. Nincs annal lelombozobb ha egy ffi szexet kovetel akkor valoban hazamegy a libido aludni. De azzal h hianyzik neked az intimatas (feltetelezem oleles, csok, egymas cirogatasa is kinarad igy) mar sztem lehet valamit kezdeni, ezt meg kell ertenie a parodnak hogy ferj es feleseg is vagytok. Neki meg el kell kezdeni levalni a gyerekrol. Vidd el valami meghitt helyre egy komolyabb bezelgetestre, kerd meg anyukadat h vigyazzon a gyerekete addig es probaljatok megegyezni. En a szexet fel se hoznam h ne foghassa ra h csak azon jar az eszed. Hatha elokerulnek az okok az o reszerol.
2020. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
Na látod igaza lett Norbinak, a nőd b. szik rád, nem fogy le, depressziós, nem szexel, és még az anyós is képbe van, pénzeli magát veled, nem őszinte, úgy viselkedik mint egy gyerek.
2020. jan. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Igen, a Norbinak igaza van sajnos :(
2020. jan. 30. 14:05
 37/50 anonim ***** válasza:
Ne csüggedj, csak láss át a dolgokon.
2020. febr. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2020. ápr. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
A helyzet változatlan. Sajnos.
2020. ápr. 6. 08:23
 40/50 anonim ***** válasza:
jobb lett vagy rosszabb? vagy semmien.
2020. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!