Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet észrevenni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet észrevenni hogy az illető alkoholista, drogos vagy egy idegbeteg sittes?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősoöm eljött hozzám egy hétre és sok furcsaságot vettem észre rajta! Amikor aludt a szempilája mozog folyamatosan , a keze remegett a kávés poharat alig bírta megfogni, nem evett csak délután , egy nemtetszik szóra rámförmedt. !!! Aztmondta a munkahelyén idegesíti ha zajognak.aztmondta nembirja ha sokan vannak egy helyen.stb.. fura fazon
2020. jan. 20. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Jaj hogy te milyen egy nyálas alak vagy hallod!

Szerintem csak pánik betegséggel küzd szerintem.

Nem kell egyből elásni az embert mert szorong!

2020. jan. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is szociális szorongás - zavarban van más előtt.
2020. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen jobb esetben szorongás de lehet hogy a kérdezőnek igaza van sajnos. Függőség is lehet,
2020. jan. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, azért is próbálta jelezni, h nem szereti a tömeget te meg itt elarulod? Hat te nem vagy valami jó társ vagy barát!

Soha nem tudhatjuk, h ki miért olyan amilyen nem lenne szabad így megítélni senkit!

2020. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!