Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom sose hozza fel a találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom sose hozza fel a találkozást, és nem mondja hogy hiányzok neki?

Figyelt kérdés

1 héten 2szer talizunk. Most múlt kedd óta nem taliztunk hétvégén nem mert tanult de akkor is én hoztam fel, aztán azóta írásban nem mondja hogy hiányzok neki, csak élőben amikor ott vagyok néha hogy "hiányoztál".

De írásban soha... max akkor ha kéthetig nem találkozunk az is csoda.

Most megvárom hogy felhozza a talit, és hogy talán mondja hogy hiányzok...

Miért nem csinálja ezt? 3 éve vagyunk együtt, régebben mondogatta.



2020. jan. 20. 16:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem te vagy az egyedüli az èletèben,ha ennyire nem èrdekled ott valami/valaki más van a háttérben..
2020. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Jaj már, itt mindig mindenre az a válasz, hogy megcsal.

Jól gondolom, hogy ő a fiú? Talán csak úgy gondolja, hogy ez a férfias viselkedés. Ha szóban mondja neked, hogy hiányoztál, akkor az miért nem elég?

2020. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az talán elég de a találkozást sose hozza fel. Én 19/l ő 22/f
2020. jan. 20. 16:53
 4/18 anonim ***** válasza:
11%

Annak hiányzik a másik, akik egyedül nem boldog, és emberekre, tárgyakra van szüksége ahhoz, hogy jól érezze magát.

Te most azt teszed szóvá, hogy ő tökéletesen jól érzi magát nélküled is.

2020. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Akkor miért van velem együtt?

Ha valaki jól érzi magát,nem mással, dologgal pótolva annak nem hiányozhat a másik?

2020. jan. 20. 17:52
 6/18 anonim ***** válasza:
40%

2. váalszolóval értek egyet.


Hahó! 3 éve vagytok együtt? Ha nem olyna jó a kapcsolat miért nem hagyjátok békén egymást? Már bocsi de Ő ezerszer jobb csajt találhatott volna nálad, ahogy te is ezerszer jobb pasit találnál nála! Azért mert valamiért mégis egy párt alkottok, és nem ez agyerekes butaság számít, hogy hányszor írja, hogy "hiányzol" nem minenki ilyen személyiség... nem mindenki csorog a nyáltól..szóval ha élőben mondja, akkor pont nem értem mi a bajod...amúgy heti 2 tali nagyon kevés pláne ha mensizel azon ahéten...nem kéne többet talizni, ok. hétvégén tanul értem de akkor hétköznap miért nem alszol nála, vagy ő nálatok? legalább heti 3-4 legyen már meg!

2020. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

#5


Tehát te is elismered, hogy számodra a párkapcsolat és a másik ember egy eszköz, hogy a birtoklásuk révén jól érezd magad.


Pedig egy valódi párkapcsolatban két eleve párkapcsolat nélkül is tökéletesen boldog ember vesz részt, és nem arról szól, hogy az egyik fél boldoggá teszi a másikat, mivel eleve boldogok mindketten a másik nélkül is. Egy párkapcsolat csak akkor lehet boldog, ha mind a két fél már eleve boldog a másik nélkül is.


Az egós párkapcsolatban, (ami a párkapcsolatok 99,9%-a) a másik ember egy eszköz, amivel az egyik fél kielégíti a vágyait, szükségleteit.


Tehát te úgy tekintesz a másikra, mint egy termékre a bolt polcain, és azt teszed szóvá, hogy a másik nem a kielégülésének eszközeként, egy tárgyként tekint rád.


Nem veszed észre ezt őrültséget?

2020. jan. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Koleszos, minek legyek vele egy héten 4szer, pontosan elég 2 szer. Régebben csak 1szer tudtunk csak mert 150 kmerre lakott tőlem. Mindig ő jött le, de valahogy elakarom érni hogy ő hozza fel...Ennyi..

Miért találnék mást, más a szeretetnyelvünk, nekem a szavak is fontosak. Ne csak dumáljunk, szexeljünk, számít hogy mit gondol érez, sose mondja

Szeretem őt, ő is engem de nem érzelgős típus. Valahogy lekell nyugodnom, mert idegesit hogy mindjárt hétközepe van és mikor hozzafel...

2020. jan. 20. 17:59
 9/18 anonim ***** válasza:
18%

Dehogy szereted... Semmit nem tudsz a szeretetről.

Ha valóban szeretnéd, akkor nem tennéd szóvá azt, ahogy viselkedik, hanem tökéletesen elfogadnád ahogy van.

2020. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem birtoklom, az hogy hiányzik a másik az normális dolog egy párkapcsolatban, neked vannak gondok a fejedben
2020. jan. 20. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!