Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek velem van a baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vivi966 kérdése:

Szerintetek velem van a baj vagy a párommal?

Figyelt kérdés
Lehet hosszú lesz..2 éve vagyunk együtt, elég hamar vettünk közös hitelre egy házat igazából 5 hónap után havonta ez 75 ezer Ft ami akkor nem volt probléma mert parom jól keresett meg hát ugye én is dolgoztam.. Aztán fel év után abba hagytam a fogamzásgátlót mert hogy jöjjön a gyerek akkor még nem volt probléma, aztán össze is jött egyből párom akkor fogta fel valójában.. veszekedett velem folyamatosan hogy vetessem el.. Elvetettem.. Én nem szerettem volna.. 3-4honapig szedtem a fogamzásgátlót ő azt mondta februárig szedjem én decemberbe hagytam abba mondtam is neki hogy ha januárban össze jön az az 1 hónap nem számít.. Amúgy ő a 2019 es évet konkrétan talán 3 hónapot dolgozott 10 munkahelye volt neki semmi nem volt. Jó vagy éppen valakivel volt problémája a munakhelyen ez által én veshekdtem vele sokat hogy én nő létemre dolgozok ő meg otthon ül.. És persze neki állt feljebb p veszekedett velem hogy én kussoljak el magammal foglalkozzak.. Teherbe estem 2019,oktober végén decemberben tudtuk meg. Hát nem örült neki mert hogy ő mkdnta nekem szedjek gyógyszert..mondzam neki döntse el velem marad vagy nem mert én a gyereket már nem vetetem el.. Én meg úgy vagyok vele ha szeret(ezt mondja) én is szeretem őt akkor nekem miért mindig az legyen a jó amit ő akar én csaladot akarok ezért mikor kiderult meg se fordult a fejemben hogy elvetetem ő se mondta nekem azt hittem elfogadta.. Aztán ugye én tappenz re mentem ő éppen tálat munkát lassan 3 hónapja dolgozik, hetel. Amikor otthon van 2 napot akkor tok jó minden el megy és már másnap az van hogy én takarodjak el innen anyamhoz vagy mamámhoz ő megmondta nekem nem kell a gyerek.. Mikro itthon volt azt mondta megprobaljuk a CSOK ot meg hogy tok jó ha le jár neki a 3 hónap tud arra hivatkozni hogy terhes vagyok le tudná számolni.. Hogy itt ahol lakunk el tudjon helyezkedni mert amúgy 1 évig ott kéne neki dolgozni csak nagyon erős indokkal engedik el.. Na hát ma mondta neki csak indok miatt lenne joa terhesség ő most sem akarja már 3 honaoos terhes vagyok. Mit képzelek én otthon fekszek ő meg dolgozik meg én ne küldjem öt 12 orazni. . Azt mondta el jár 12 órába hogy 30 ezerrel több legyen a fizetése..szóval én nem. Mondtam neki ezt ő találta ki mivel hogy nem tb kifizetohely a cég úgy nem lehet számítani a tp re pontosan..azt mondja ha én ilyen menő vagyok hogy 80 ezret kapok akkor mutassam meg hogy abból a gyereket el tudom tartani.. Könyörgöm a semminél több.. Lelkileg akár zsarolni hogy ő fel köti magát stb mert fiatalon én el ba..om az ő életét. Konkrétan nem értem..jött egy olyan lehetőség hogy össze hazasodunk amire kapnánk 600 ezret van 2 hitel amit ebből kitudnank fizetni ő azt mondta nem. Akár velem házasodni.. Más fiatal éli az életét meg spórol ő meg házasodik.. Remélem érthetően írtam le.. Szerintetek kivel van a baj?

2020. jan. 20. 20:08
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
8 as igen tudta nyilván hogy nem szedtem a gyógyszert 2-3honapig nem szólt aztán mondta hogy menjek gyógyszert venni én mondtam. Neki ha szeret és velem akar lenni akkor ne csak az legyen mindig amit ő akar.. Én gyereket akarok egyet elvetettem miatta lehet össze se fog jönni.. Össze jött és most ez van
2020. jan. 20. 20:24
 12/23 anonim ***** válasza:
92%

Hihetetlen hogy emberek néhány hónap után hitel, meg gyerekkel ajtóstul rontanak. El van sietve az egész! Aztán csodálkozol, hogy menekül, meg takarodj a szeme elől. Belekerült egy szituba, amit rohadtul nem akart, mondta is, nem egyszer! De nem, neked megint abba kellett, hagyni a gyógyszert.

De igazából már az, hogy a nagy semmire néhány hónap után hitelt vettetek fel... Taps taps!

2020. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

2017 novemberben jöttünk össze...

2018 márciusban megvolt a ház utána egyszer megbeszéltük abba hagyom össze. Jött veszekedett el kelett vetessem.. Augusztus - decemberig szedtem mivelhogy ő azt mondta 2019 februárban már johet a gyerek. 2x mondta ezt és mikor nem szedtem az volt a baja az nem baj hogy ő engem hiteget?

2020. jan. 20. 20:39
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mégis mi fájt volna azon, hogy vársz még 2-3 évet, hogy kiismerjétek egymást?! Hova a f***omba siettetek?

El lett sietve az egész! Nem fogod fel?! Aztán mit csodálkozol, hogy ingadozik? Egyszer tudja, hogy apai kötelességei vannak, aztán agybajt kap a gondolattól, hogy a kérése nélkül gyereket raksz a nyakába!

Vagyonom felrakom, hogy már van valami csaja a munkájából fakadóan. Ezt a hurkot nőként se bírnám ki, amit a nyakára raktál.

31n

2020. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Mind a ketten buták vagytok, az az igazság.


Költött el anyádhoz, az lesz a legjobb, ilyen kapcsolatba, bele a háborús ovezet középébe, en csak szegény gyereket sajnálom.

2020. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
*költözz
2020. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy mindkettőtök IQ-ja nagyjából 80 körül lehet. Igazi barmok vagytok. Egyikőtök se dolgozik normálisan, de 5 hónap (!!!!) után hitelre vesztek egy házat. Aztán igaz, hogy az egyik akar gyereket, a másik nem, de azért b.ik védekezni, aki nem akar, aztán a másik meg megy kapartatni. Aztán megint nem képesek normálisan megbeszélni sem azt, hogy akarnak-e gyereket, sem a védekezést, még egy gyerek. Erre b.meg? Erre a fostaliga kapcsolatra, a hitelre meg a 80-as IQ-tokra? Hát gratulálok.
2020. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Utolsó én több mint 5 évet dolgoztam normális munkám volt.. Minőségellenőr..
2020. jan. 20. 20:53
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Istenem... Hány évtizednek kell még eltelnie, hogy leszokjanak az ekkora idióták arról, hogy 1 év után egy másik idiótával a nagy büdös semmire szarják a világra a gyerekeket?

Én is csak a gyereket sajnálom. Ti megérdemlitek egymást.

2020. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon elsietted. Értem, hogy babázni akartál, de huszonévesen még bőven lett volna időd.

A pasid viselkedését a hitel és gyerekvállalással kapcsolatos anyagi okokban gyökerező stressz válthatta ki. Viszont ami megtörtént, azt már nem lehet visszavonni.

Mindketten hibáztatok, az mindegy, hogy ki nagyobbat. A gyerkőcöd lelki épségére nagyon vigyázz.

2020. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!