Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap szakítottunk párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakítottunk párommal, ma van a névnapja. Ti írnátok neki?

Figyelt kérdés
Nem tudom lesz-e még folytatás, volt már egy-két ilyen nagyobb összeveszésünk.. De most mindketten sértve érezzük magunkat. Viszont pont ma van névnapja.. Gondoltam arra is, hogy kirakom facebook-on, hogy boldog névnapot Tamások.. Ti mit tennétek?
2019. dec. 29. 11:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem. És egyik exemnek sem írtam semmilyen köszöntgetést, semmit. Meghozott egy döntést, azt, hogy nem kellek. Alkalmazkodom ehhez.
2019. dec. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Itt én küldtem el haragomban, de volt már ilyen, lehet hogy még kibékülünk. Vagy akkor is hagyjam..?
2019. dec. 29. 11:37
 3/22 anonim ***** válasza:
Ez nem szakítás. A szakitas mikor kibas.od mint macskát xrni.. És tiltod nemvagy rá kíváncsi. Ez csak össze veszes..
2019. dec. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Oké, akkor összeveszés, bár azt írtam neki hogy vége. De persze ebből lehet kibékülés is és szakítás is, még nme tudni. Nade a kérdés áll, írnátok neki?
2019. dec. 29. 11:44
 5/22 Noren1989 ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy általában mik nálatok az összeveszések főbb okai?


Kirakhatod nyugodtan a Tamás-os posztod, egész nyugodtan.

2019. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A fő ok, hogy úgy érzem nem áll mellettem eléggé és nem törődik velem annyit mint aki tényleg szeret.
2019. dec. 29. 11:47
 7/22 anonim ***** válasza:
70%

"kirakom facebook-on, hogy boldog névnapot Tamások"


Aaannyira gyerekes...

2019. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Ez nyilván a szakítás mikéntjétől is függ. Én igyekszem jó kapcsolatot ápolni az exekkel. Ez nem azt jelenti, hogy évekkel utáni is együtt enyelegnénk, hanem egyszerűen annyi, hogy továbbra is emberszámba veszem. Akire egyik nap még életem értelmeként gondoltam, annak nem fogom másik nap még az emlékét is kitörölni.
2019. dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hogy még egy ilyen kérdés alatt is megjelennek a rosszindulatú egyének.. De azt már nem írod kedves 7-es, hogy te mit tennél.. Csak nyávogsz.. És én vagyok gyerekes:D
2019. dec. 29. 12:03
 10/22 anonim ***** válasza:

Neked jó ez a csiki csuki játèk? Mièrt nem hozol meg egy döntèst vèglegesen? Lehet, hogy mèg kibèkültök... Mièrt ha előadja a számom bánomot, akkor már minden el lesz nèzve? Attól mèg nem fog változni semmi, max ígèrget, aztán annyi.

Nem játszmazni kellene, hanem komolyan átgondolni a kapcsolat lètjogosultságát. Aztán egymással is leülni, normálisan atbeszèlni. Ez a bohóckodás sehova se vezet.

2019. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!