Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha rosszul esik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha rosszul esik, hogy nem köszöntött fel névnapomra?

Figyelt kérdés
4 hete randizunk
2020. jan. 21. 08:36
 1/7 Hellmano ***** válasza:
52%
Lehet nem tudja a neved :) Amúgy biztos férfiról van szó nos nem igen tartjuk mi ezt számon amúgy őszintén :D De egy friss kapcsoltban illene tudnia, utána már "elfelejtheti" az ember.
2020. jan. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Hat a palik ezt nem kovetik meg oszinten szolva en se kovettem a volt parjaimet (no vagyok)
2020. jan. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
57%

Én a névnapokat telibe lexarom.


30/F

2020. jan. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van aki tatja, van aki nem.

Én mondjuk meg szoktam tartani és nem szeretem, ha elfejtik. Kiderülhetett volna, hogy meg szeretnéd tartani.

2020. jan. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam fél év után ugyanez volt. Nagyon rosszul esett,főleg,hogy én az ő névnapjára (1hónapja voltunk együtt) vettem egy tálca sütit, és vittem izgatottan :-(
2020. jan. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Az első névnapomat nekem is elfelejtette a párom. Aznap valahogy eszébe jutott és a tescoban vett nekem egy mesekönyvet egy kutyáról, mert szeretem a kutyákat 😆 (19 évea voltam)

Pár év múlva leszoktunk az ajándékozásról névnapra. A pasik gyakran a saját névnapjukat sem tudják, én nő létemre is gyakran elfelejtem a barátaimét. Ha te szoktad ünnepelni, megértem hogy rosszul esik. Felhozhatod neki a témát, hogy "jaj névnapomra kaptam ezt vagy azt, nézd meg". Akkor biztosan leesik neki hogy névnapod volt és meglátod a reakcióját.

2020. jan. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen normális! Viszont az, hogy nem köszöntött fel, nem azt jelenti, hogy nem szeret téged.


Én pl. egyáltalán nem ünneplem a névnapomat, és így másokéra is nehezen emlékszem. Ezt úgy írom, hogy olyan nő vagyok, akinek viszonylag jó a memóriája és fontosak nekem a dátumok. :D A pasik nagy része meg nem arról híres, hogy emlékezne az ilyen évfordulóra. Vagy ha valami gyakori neved van, lehet, hogy nem tudta, melyik nap tartod.


Szerintem érdemes vele megbeszélni (nem számonkérő stílusban), hogy a névnapok neked fontosak, és szeretnéd, ha a jövőben emlékezne rájuk.

2020. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!