Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kaptam a barátomtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kaptam a barátomtól semmit névnapomra, fel sem köszöntött. Szóvá tegyem neki, hogy ez rosszul esett?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyunk együtt és nem hozott nekem semmit, eljött üres kézzel, de még azt sem mondta, hogy boldog névnapot, pedig tudta, hogy akkor van. Én mikor az övé volt, rengeteg mindent vettem neki.Pedig csak egyszer van egy évben a névnapom,nincs is máskor...A szomorú az, hogy sokkal jobban állnak mint mi...
2014. júl. 9. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeret,szakítás vele
2014. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
*=szakíts
2014. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Ki áll jobban? Még mindig jobb ha elmondod, mintha napokig duzzognál és nem értene semmit..
2014. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Beszéld meg vele, nem lehet hogy elfelejtette ?
2014. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha egyébként jól kijöttök és szeretitek egymást akkor inkább beszéld meg vele, hogy Te szereted megtartani az ilyen alkalmakat és jólesik egy kis jelképes, kedves ajándék is, aminek nem az értéke a fontos hanem hogy gondoltok egymásra. Van olyan család ahol nem tartják a névnapokat, nálunk se divat, max, egy köszöntőt mondunk esetleg párszál virág és kész, nálunk a szülinap a nagyobb esemény, lehet náluk se divat, ők se tartják.
2014. júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Beszélj vele mindenképp. Lehet, hogy ő nem ünnepli. A névnapok nálam is alacsonyabb prioritásúak, mint a szülinapok, és ismerek olyat, akinek fogalma sincs róla. Lehet, hogy a kedvedért változtat ezen, de ha nem, az sem jelenti, hogy nem szeret szerintem. A lényeg, hogy ne fojtsatok el semmit, és mindent ki tudjatok mondani, ha szükséges, tudjatok kompromisszumot kötni.
2014. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Lapát! Nem érdemel meg Téged.
2014. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Igen, említsd meg!
2014. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Latom, elegge le lettek pontozva azok, akik a szakitast javasoltak...Pedig van benne vmi. tobb, mint 1 eve vagytok egyutt, tudta, h aznap van a nevnapod es nemcsak, h nem hozott semmit, de meg csak meg sem emlitette. Ezek sajnos tenyek es nem amellett szolnak, h szeret Teged, vagy fontos lennel neki.


Nyugodtan lepontozhatod azokat, akik azt javasoljak, h szakits, de attol meg Te maradsz benne egy olyan kapcsolatban, amiben nem torodnek Veled. Es ha ez 1 ev utan ilyen, akkor mi lesz vajon kesobb?!

2014. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De csak megjegyzem én semmit nem pontoztam. Szóval nem én pontoztam le a válaszokat.
2014. júl. 21. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!