Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem köszöntött fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem köszöntött fel a névnapomon. Mondjam meg neki hogy rosszul esik nekem?

Figyelt kérdés

Tudja hogy ma van, mert akartam kivenni szabadnapot emiatt, hiszen így is keveset találkozunk. Jó lett volna vele tölteni a napot. Csak nagyon sok munkám volt, meg sok teendő összejött, úgyhogy még most indulok haza. Az ajándékozást nem engedi egyik ünnepen sem, szóval csak egy köszöntést vártam. De egész nap egy sort nem írt nekem. Délután írtam neki más dologgal kapcsolatban, arra sem válaszolt semmit. Minden munkatársam felköszöntött ma ( akiktől nem is vártam), kivéve a barátom. Mindig úgy meglepődök ha valaki a párjától kap virágot névnapra vagy nőnapra esetleg mert én sosem kaptam tőle semmire még egy tábla csokit sem. Mondjuk eddig legalább felköszöntött. Most már ez sem... Mondjam meg neki hogy rosszul esett? Vagy hagyjam? Csak a sírás kerülget. :( Borzasztó rosszul esik, hogy sosem jutok eszébe :(

N


2019. febr. 26. 18:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Még hátha megteszi estére, valami meglepetést tartogatva Neked!


Ha mégsem, természetes,hogy mondd el Neki. Lehet,hogy nagyon sok volt a feladata mostanában és megfeledkezett róla. Bár erre azért előre illik készülni valami meglepetéssel, vagy épp' virággal+édességgel legalább.

2019. febr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
8%
Talán inkább keress olyat, aki boldoggá tesz(: fölösleges olyanra pazarolni az időt, aki nem tud szívből felköszönteni, ünnepelni veled
2019. febr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Ezt egyébként érdemes megbeszélni a kapcsolat elején. Mert oké, hogy neki nem jelent semmit az ajándék, de neked igen, ezért ennyit megtehet érted évente 2×. Ha jól látom még nem értél haza, várd ki a végét.
2019. febr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%
Miert valtoztatna? Egy paraszt a kezdetektol fogva, de neked eddig is megfelelt, miert most panaszkodsz?
2019. febr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Az én páromnak is meg kellett szoknia, hogy nekem ezek a napok számítanak. Szóval még a te párod is megtanulhatja. Van olyan, hogy valakinek ezek nem fontosak, mert olyan családban nőtt fel. Az én páromék se ajándékoznak, karácsonykor sem. De meglátta, hogy nálunk van karácsonyfa, meg anyum vett neki csokit, és én is megbeszéltem vele, hogy egymásnak legalább adjunk valamit, és ennyi.


Meg kell beszélni. :) Nem hinném, hogy rögtön el kellene ásni az egészet.

2019. febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Ő ma szabadnapos volt. Nem fog később sem felköszönteni ebben biztos vagyok. Sosem az ajándékra vártam,mert ha egy út széléről letépett virágot adna nekem, annak is örülnék. Csak ő már az elején kijelentette, hogy utálja az ünnepeket és én sem vehetek neki semmit. Nőnapkor is csak én nem kapok semmit.

Teljesen elrontotta a napomat.

2019. febr. 26. 19:54
 7/29 A kérdező kommentje:
Ő karácsonykor sem jött àt hozzánk, pedig nem kellett volna semmi ajándékot adnia...
2019. febr. 26. 19:55
 8/29 anonim ***** válasza:

Jó de mondtad neki, hogy szeretnél vele ma beszélni? Vagy hogy szabadnapot akartál kivenni? Vagy mondtad neki, hogy neked fontos az ajándékozás?

Az én párom is úgy vett nekem tavaly nőnapra virágot, hogy este mondtam neki, akkor elrohant boltba. Nem esett jól, de meg kellett vele értetnem, hogy ez nekem fontos és kész.

2019. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Persze, hogy mondtam neki. Nem is egyszer. Azt mondta ő nem szereti ezeket mert a volt barátnőjének megvett mindent, aztán elhagyta a csaj. És emiatt változtatott a viselkedésén. Nekem viszont ez rosszul esik. Belehalt volna ha ír ma annyit hogy boldog névnapot? Mondjuk ha írna is ma, úgyis össze fogunk veszni.
2019. febr. 26. 20:05
 10/29 anonim ***** válasza:

Hát akkor nagyon becsaphatta az előző barátnője. Nekem is rosszul esne ha elfeledkezne rólam a barátom. De nagyon úgy tűnik, hogy így kell őt megszoknod.


Mondom az én barátommal beszélnem kellett többször és éreztetnem, hogy nekem ezek a dolgok fontosak. Így egy idő után változott, de ha szerinted a barátod ennyire reménytelen, akkor szokd meg, vagy hagyd el.

2019. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!