Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat-e párkapcsolati problémákat, ha az egyik fél relatíve jelentősebben elhízik?

Figyelt kérdés
2020. jan. 21. 14:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
Én társkeresésnél figyelembe veszem a testalkat mellett az életmódot, és olyat keresek, akinek az életmódja az enyémhez passzol, így nagy meglepetés nem érhet egyikünket sem az évek során, legfeljebb betegség/baleset esetén, de az nem feltétlenül tervezhető. Sokan nem "ismerkednek", csak összejönnek, a kapcsolatok nagy része emiatt megy tönkre, hogy nem veszik figyelembe, hogy egyáltalán összepasszolnak-e, működni fog-e hosszú távon. Persze, rám is megsértődnek azok, akiknek nagyon más az életmódjuk, hogy jaj, hát miért nem adok esélyt... azért nem adok esélyt bárkinek, mert nem működik bárkivel hosszú távon, és van, amit már az elején lehet látni.
2020. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
11# +1
2020. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
38%
#11 +1
2020. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy példát is hozzak az ismeretségi körömből.

Az egyik volt főnököm és a felesége mindketten túlsúlyosak, a férfi jobban (igazi gombóc alkat), a nő kevésbé, de molett ő is. A szabadidejüket passzívan töltik, nem sportolnak, nem túráznak, fürdőznek, wellnesseznek, és ez nekik megfelelő, a házasságuk működik. Másik példa egyik jelenlegi kollégám és a felesége, mindketten aktívan szeretik tölteni a szabadidejüket, teljesítménytúráznak, terepfutnak, együtt is, külön is, a testalkatukon is látszik, felnőtt gyerekeik vannak már, több évtizede remekül működik a házasságuk. Na most ha a két pár párt cserélne, nem lennének boldogok, és nem a más testalkat, hanem a más életmód miatt. Hasonló a hasonlónak örül, az ellentétek vonzása hosszú távon nem működik, de minden zsáknak megvan a foltja.

2020. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha ideig-óráig tart és látni rajta a törekvést, hogy szeret(ne) odafigyelni magára, akkor nem. Egyébként meg igen.
2020. jan. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem inkább az életmóddal lenne problémám, amit 79%-os is tök jól leírt. Én alapvetően figyelek arra, hogy mit eszek, mozgok is valamennyit, az egészség számomra nagyon fontos, ezért ha egyik napról a másikra átfordulna a párom pacalt zsírral kaliberű táplálkozási formára, és egy rövid sétát nem tenne meg, onnantól kezdve már nem jönnénk ki annyira jól, mert nem egyezik az értékrendünk.


Egyébként meg a súly nem gond, ha odafigyel magára, és tesz az egészségéért, akkor felőlem lehet 80 vagy 120 kg, amit ő abból az alakból ki tud hozni. Ha betegség miatt elhízik, azt is megértem. A szülést is megérteném teljesen, csak én vagyok a nő, úgyhogy nekem nem fog párom szülés miatt elhízni soha. :D

2020. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!