Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati tanácsadásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati tanácsadásra lenne szükségem Barátnőm nem beszél velem. ?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel két éve vagyunk együtt, együtt is élünk 26 évesek vagyunk.

Tegnap haza mentem munka után és találtam a hűtőben két db csokit amit nagy éhségemre megettem, barátnőm erre total kiakadt és lecseszett hogy a másik csoki az övé volt, és máskor kérdezzek rá, de ilyen fura hisztis hangnemben ami nem tetszett, mert szépen is ellehetett volna mondani.

Másik eset utána: már egy hete nem voltunk együtt mivel váltott műszakban dolgozunk és ezért hazafelé vettem virágot gyertyát hogy romantika legyen este hamar nem voltunk együtt, és picit feldobni a szürke hétköznapokat...

Ezért gyorsan elmentem zuhanyozni hogy mire ő is elmegy utána be legyen rendezve a nappali szépen. Erre utána ismét lecseszett hogy elmondta hogy "előbb menne fürdeni,de úgy tűnik hogy nem veszem a lapot..." Ez is rosszul esett, így elmondtam neki mit szerettem volna stb és még ő van megsértődve és nem beszél velem, úgy érzem hogy én nem vagyok hibás... Tegnap óta nem szól hozzámmit tegyek?


2020. jan. 14. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Ba szd ki, aztán majd megtanulja értékelni az igyekezetet a következő kapcsolatában. Ha a párom így állna hozzá akár csak a félresikerült meglepetéseimhez is, soha többet nem lenne kedvem neki semit csinálni. Ez gyalázat.


26N

2020. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Gondolom tintafestéket nem tűrően mondtad ezt el neki.
2020. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most nem beszél velem. Majd ha hazamegyek meglátjuk mi lesz tuti nem fog bocsánatot kérni
2020. jan. 14. 13:57
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Ilyen csajnak nem törném magam.
2020. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

-Csoki: Ha nem volt több más hasonló édesség, akkor jogos,hogy nem esszük meg a másikét, nem azért mert Ő nasi nélkül mard, hanem mert gondolunk Rá.


-Fürdőszoba: Először is, nem lehet gondolatolvasó, ez pech. A másik, lehet tiszta fürdőben szeret fürdeni és már ki volt takarítva, így utánad megint kellett, így duplán takarított a kettőtök kettő fürdése között, ezek olyan női dolgok, lehet még nem vágod.


Szerintem beszélgess vele, csak nem lett sárkány, ilyen korán.

2020. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Te mindent jól csináltál nyugi. Értékelni kellett volna téged.
2020. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

De ha előtte szólt, hogy ő menne, akkor mièrt nem figyelsz rá, ès beszèlitek még akkor hogy legyen?

A csoki dolog is arról szól igazából, hogy nem figyelsz a másikra, nem gondolsz arra, hogy a másik az övè. Ok, el lehetett volna mondani is, de vannak dolgok, amik egyèrtelműek... Ès lehet, hogy az ilyen dolgaidból van már elege.

Le kellene ülnötök, ès megbeszèlni, hogy kinek mi a problèmája, ès megegyezni valamiben, változtatni. Mert az ilyen "piti" dolgokon való nagy hiszti inkább tünete egy sokkal nagyobb problèmának, ami köztetek van.

2020. jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
A csokishoz annyit fuznek hozza, hogy azert kicsit parasztsag volt reszedrol, hogy mindkettot befaltad..
2020. jan. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

az a legnagyobb baj, hogy nem tudtok jól kommunikálni

vegyük a legutóbbi csokis esetet, ami miatt most haragszik

lehet neked az csak egy csoki és nem számít, ezért nem érted neki mi a baja, de próbáld meg az ő szemszögét is nézni

vett mindkettőtöknek egyet és te szó nélkül megetted mindet

lehet egész nap arra várt, hogy hazamenjen és megegye, foglalmam sincs, de pont ez az, hogy az ilyeneket meg kéne tudni beszélni és akkor te is megértenéd, hogy miért mérges

általában ilyenkor más is van a háttérben és nem csak a csoki (pl. azt érzi, hogy nem figyelsz rá)


nagyon egyszerű a megoldás, ülj le vele (akár békülés jeleként vigyél neki egy olyan csokit) és mondd el, hogy sajnálod a történteket, éhes voltál és így nem gondolkodtál, de legközelebb majd figyelsz

erre valószínűleg reagálni fog, esetleg elmondja, hogy ő meg sajnálja, hogy túreagálta és kész is

ha pedig már mindketten megnyugodtatok és nem vagytok indulatosak, azt is lehet tisztázni, hogy ki mit érzett és miből adódott a félreértés itt vagy akár az előző fürdéses esettel (ahol meg értem, hogy te csak jót akartál, de ezt ő nem tudhatta előre)


olyan kis hülyeségek ezek, nehogy már ennyin menjen tönkre a kapcsolat, tényleg csak meg kéne beszélni a dolgokat

2020. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
Addig örüljetek amíg ez a legnagyobb gondotok az életben.. Sajnos a világban vannak ettől nagyobb bajok is vannak.. De személy szerint sosem sajnáltam kaját a társamtól, se nasit!! 37/N
2020. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!