Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá írjak vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Van egy nő akit tavaly ismertem meg és össze jöttünk december környékén . Sajnos nem tartott sokáig a dolog kb 2 hétig mert ő alapból egy kicsit ridegebb , távolságtartó az elején és meg tulságosan bele vetettem magam a kapcsolatban mert nagyon oda vagyok érte és kicsit elijesztettem ezzel mert úgy érzi nem bír utolérni és először kérte hogy lassítsunk picit adjuk meg a modját , bele mentem de közben azt éreztem hogy mi szinte megálltunk nem lassítunk mert az elején nagyon oda volt , keresett stb és nem tudtam hova tenni azt hogy hirtelen megváltozott. Közben rájöttem hogy sok voltam és azért lehetett kicsit lazábban kellet volna vennem a dolgokat. Most ott tartunk hogy szakítani akart de végül kért egy kis időt hogy átgondolja a dolgokat . Már belátom hogy nem kelett volna így görcsölnöm de most már csak rajta múlik hogy fog dönteni.Múlthét vége fele beszéltünk írásban , akkor kért gondolkodási időt . Ma ráirtam hogy legyen szép napja meg hiányzik , ő is válaszolt hogy én is hiányzom neki és vigyázzak magamra stb . Nem kérdeztem meddig akar ezen gondolkodni majd de várok(1 hetet) csak azt nem tudom hogy addig ne is keressem egyáltalán vagy egy két naponta egy kedves rövid üzenetet írjak neki ?

2020. jan. 21. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

".Múlthét vége fele beszéltünk írásban , akkor kért gondolkodási időt . Ma ráirtam hogy legyen szép napja meg hiányzik "

Most akkor mi tartott 2 hétig? És azóta mi van? Mennyi ideje van "vége"?...

2020. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mindig azt kell eldönteni, hogy te akarsz rágódni ezen, vagy inkább hadd rágódjon ő. Ha te akarsz, akkor írjál, agyalj, idegeskedj, virrassz álmatlanul. Ha ezeket nem akarod, akkor ne írj, hanem ne csinálj semmit. ha akar majd keres. Ha nem akar, akkor meg amúgy is tök mindegy, h írsz e vagy nem. Lehet, h ezeken kicsit gondolkodni kell, de azt szabad.
2020. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, ne akard nyomás alá helyezni.
2020. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell erőltetni, kicsit hadd főjön a saját levében. Ha fontos vagy neki, keresni fog, ha nem, az is egy válasz.
2020. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!