Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tisztázhatnám le magamban, mit is szeretnék?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, annyit gondolkodtam már rajta, hogy szakítsak-e, vagy sem, hogy már nem látok tisztán, egy nagy zanza a fejem. Már lassan rosszul is vagyok a témától és inkább elsuvasztanám a szekrény mélyére. Ez persze nem tenne jót, de mit tehetnék, hogy lássam a konkrét tényeket?

2020. jan. 21. 22:08
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
71%

Vedd a tényeket alapul, és játsz le sims-ekkel.


Johhny-t kidobná Elisabeth, ha???


És ennyi. Ha nem megy máshogy, akkor vetítsd ki egy ismerős párra és játszd le velük, külső szemlélőből nézve a dolgokat.

2020. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld ki valakivel, vagy legyél egyedül egy ideig, amíg letisztázódik benned.
2020. jan. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

vedd szemügyre a hétköznapi dolgokat, melyikőtök hogyan csinálja és ezekből a hétköznapi pontokból, mennyi a közös és mennyi az ellentétes, melyik oldalra billen a mérleg.


ki hogy csinálja?


1. Hogyan teszitek le a Ketchupot, kupakjával lefelé, vagy kupakjával felfelé?

2. a müzlire öntöd rá a tejet, vagy a tejbe szórod bele a müzlit?

3. a fogkrém tubusból fentről kezded nyomin vagy lentről a fogkrémet?

4. akkor tankoltok autót mikor már a piros jelzést mutatja vagy amikor még jóval több l van benne?

5. melyikőtök szereti a pillangókat?

6. a WC papír gurigát melyik irányba teszitek fel?

7. ki melyik oldalán alszik éjszaka?

8. ki készít reggelit hétköznap a másiknak?

9. a ketchupot a sült krumpli mellé vagy ráöntitek?

10. melyikőtök merne otthon cannabis palántát nevelgetni?

2020. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elég nehéz, mivel az érzelmeim ellentétesek a logikával. Teljesen jól megvagyunk, nem veszekszünk soha, ő a legjobb barátom. Mégis azt érzem, hogy nem ő az, akivel le akarom élni az életem, és próbálok erre rájönni, hogy miért. Rosszul is érzem magam, mert a sors elém sodort egy jó társat, és én mégis elégedetlen vagyok...
2020. jan. 21. 22:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha a legjobb barátodnak nevezed, akkor egyértelmű a dolog, szakítani kell. A barátunkkal nem szoktuk összekötni az életünket, nem szoktunk vele lefeküdni, nem vállalunk vele gyerekeket.
2020. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Én pszichológust javaslok, mielőtt elrontasz egy működő kapcsolatot.


A jó kapcsolatban a felek barátok is, akkor is, ha fordítva rakják le a ketchupot. Beszélgess értelmes szakemberrel, mielőtt kidobod az ablakon a tartós párkapcsolatod, csak azért, mert nem olyan, mint a romantikus filmekben!

2020. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezen filózok én is, hogy annyi-e a bajom, hogy nem olyan mint egy filmbem, vagy az érzelmeimnek vannak-e valós okai.
2020. jan. 21. 22:43
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem bírsz dűlőre jutni, akkor írd le egy papírra, hogy mi szól mellette/ellene; ha nem szereted, csak megszokás, akkor bele se kezdj.
2020. jan. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Üljél le, vegyél elő papír, ceruzát és szépen írjad le, hogy miért vagy vele. Utána írjad le, hogy miért szakítanál. Majd olvassad ezt el többször.
2020. jan. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, sokszor már nagyon szenvedek a döntésképtelenségtől(más okból ugyan, mint te) . Én bejelentkeztem pszichológushoz.
2020. jan. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!