Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki elhízás miatt csalta meg a párját?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már a csapból is annak a kreténnek a szövege folyik, de mégis elgondolkoztam rajta, hogy vajon mennyi benne az igazság. Sok barátnőm házassága romlott meg gyerekvállalás után, olyanoké is, akik nem híztak sokat vagy könnyen visszafogytak, őket is sok esetben megcsalták, szóval szerintem baromság,hogy ez csak a nők hibája lehet. Ugyanakkor én vékony, csinos vagyok és voltam is mindig (nem szültem még), de csaltak már meg. Szóval nekem az a véleményem, hogy biztos hat a libidóra 20-30kg túlsúly is, de nem ez a valódi oka annak, hogy a sok házasság rémes. Nektek mi a véleményetek?
2020. jan. 22. 12:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

Ez csak kifogás, annak is gyenge.

Hány kilótól jogos a megcsalás? 10? 15? Vagy 5?

Akinek 10 kiló elég, hogy elhidegüljön, annak más testi változás is. Márpedig a terhesség és a szülés, szoptatás elég rendesen változtat mindenen. (Genetikától függ leginkább, hogy ki mennyire.) Ezzel az erővel tök jogos megcsalni azt a nőt, aki szült. A ..annyát, hogy nem néz ki 60 évesen is 15 éves szűzlánynak! Elvégre igazi férfinak csak arra áll fel.

🤔🤔🤔

Oh, várjunk...

2020. jan. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

Nem, de lett volna, ha együtt maradtunk volna. Amikor összejöttünk se volt nádszál, de utána folyamatosan hízott (nem szült), de én nem csesztettem vele, nem akartam megbántani, tudtam, hogy imádott karrierjében nem úgy mennek a dolgok ahogy szeretné, és a családban is volt haláleset (már ezelőtt is hízott), és ezen majd tudunk változtatni, nincs veszve semmi.


Ő viszont nem volt ilyen megbocsájtó, játszmázott, amire elvárt tőlem bizonyos reakciókat, amiket a szakitáskor tudtam meg, hogy mi lett volna. Pl mikor kérdeztem hétvégén mi legyen, mindig ment haza anyukához, vagy barátnőzni, és végén tudtam meg, hogy nekem be kellett volna pofátlankodnom vele egxütt anyukához (hívás nélkül), vagy konkrét hétvégi programmal kellett volna előállnom (úgy hogy nem is tudom ráér-e), pl wellness, színház, múzeum, utazás...

Csakhogy én akkor megyek ha hívnak, és nem szervezek úgy programot, ha azt mondja mást akar csinálni...


Ha tovább tartott volna, és hízik tovább, akkor is vége lett volna, nem valószínű hogy megcsaltam volna, előbb mondtam volna hogy vége. De a lényeg ua.

2020. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok túlsúlyos, de szerintem inkább azért mennek tönkre ezek a kapcsolatok, mert a gyerek születése után a nő megszűnik nőnek lenni, illetve a férjét sem férfiként, hanem apukaként kezeli. A gyerek az első nyilván, fáradt is, de van az a szitu, amikor apuka hiába veszi ki a részét, ő akkor is csak apuka, a második, aki el van hanyagolva. Egyiknap olvastam itt, hogy anyuka nem értette miér a olyan szemét bunkó a férje, hogy mérges volt rá, amikor egy hosszú munkanap után éjjel felébredt a köztük alvó 15 hónapos gyerekre. Az a baj, hogy sokan nem szerelemből csinálnak gyereket, nem egy egészséges kapcsolat kialakítása a cél, hanem maga a gyerek. És nyilván, ha ez az álom beteljesül, akkor minden más kikerül a látótérből.

Mondjuk lehet rosszul látom, de sokszor megfigyeltem ezt a mentalitást. Nagyon meg tudnak változni a nők ilyenkor. Az a pasi meg aki csak a külsőre fogja, szerintem egyébként is félrekúrna.


Nekem volt olyan párom, aki meghízott és nagyon zavart, de nem konkrétan azzal volt a baj, hogy felszedett pár kilót, hanem azzal, hogy igénytelen is volt mellé.. meg ugye voltak más gondok is. Így zavart. De ha a mostani párom meghízna, nem zavarna, mert minden oké köztünk, és megvan az a biztos alap, a szeretet.

2020. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
11-es, onnantól jogos, ha kapitány már nem akar harcba menni. A biológiát nehéz kijátszani:)
2020. jan. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Igazad van utolso. Nem testalkatfuggo a megcsalas. Ismerosi korben 40 evesen esett teherbe egy szemely, alap testalkata kifejezetten vekony. A parja megcsalta terhesseg alatt es gyerek nelkul maradt.

Bar az is teny, hogy a teltebb noket jobban gunyolja a tarsadalom es hat lehet a ferfiaknak sem epp ez a legkivanatosabb testalkat. Szerintem egeszseges eletmoddal egy normal, noies testalkat a legidealisabb a ferfiak szemeben.

2020. jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bocs 13-asnak. El is vetette a gyereket.
2020. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!