Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lépjek tovább? Hogyan...

Hogyan lépjek tovább? Hogyan folytassam így az életem?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó fiú barátom, akit egy hónapja elvesztettem az én hibámból. Kicsit több volt mint barát, mindketten szerettük a másikat, de nem működött, hogy kapcsolatban legyünk sokat veszekedtünk. A legutolsó alkalommal eléggé részegen, nagyon megsértett és én erre leköptem.

Tudom, hogy undorító dolog, meg is bántam rögtön. Soha nem voltam még agresszív, és azóta nap mint nap szembe tudnám köpni magam.

Már bocsánatot kértem tőle, nem csak egyszer, de ő mindenhonnan tiltott (kivéve facebookról, ott csak azt tiltotta le, hogy írhassak neki). Megértem a reakcióját, ellenkező esetben talán én is így viselkednék.

Szinte mindig pozitív vagyok, és az az elvem, hogy csak előre nézzek, de most teljesen összetörtem. Csalódtam magamban, és nem tudom feldolgozni, hogy a viselkedésem miatt elveszítettem őt. Próbálok továbblépni, de folyamatosan csak az az este jár az eszemben. Már az öngyilkosságra is gondoltam....Teljesen elcsesztem mindent.


2016. ápr. 12. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ő sértegetett,akkor miért ő töröl Téged? Értem én hogy leköpted,ez tényleg elég prkmitiv dolog,de sértegetni a legjobb barátomat is az!
2016. ápr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Baromság egy ilyenen összeveszni.. ő megsértett, ergo leköpted. Senkinek nem kellene megsértődnie, mindketten ugyanúgy bunkón viselkedtetek egymással. Szerintem csak simán menj oda hozzá és beszéljétek meg, mert brutálisan túlreagálja a dolgokat.
2016. ápr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!