Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Satanlanya1 kérdése:

Ti mit gondoltok erről a Schobert Norbi ügyről? Véleményem szerint valahol igaza van.

Figyelt kérdés
Egyrészt abban szerintem igaza van hogy lekéne fogyni hogy nem kéne túlsúlyban lenni!! Nagyon bunkón fogalmazta meg ezt az egészet! Igazából ez nagyon egy szexista kijelentés volt!! Nektek mi a véleményetek

2020. jan. 23. 19:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Betalált sokaknál az igazság és fáj! Sok nő tényleg elhanyagolja magát nemkell ahoz terhesség hogy elhizzanak csak igénytelenek de az orrukat igy is fennhordják.egy nőnek igenis igényesebbnek kellene lennie de van jó pár amelyik mázsa körüli 170 cm sen full zsirba logó kötény hassal jolvan hogy hormonok igy ugy amúgy de a dieta meg a kardió nem megy meg akarat sincs csak a kifogasok. Egy nő aki igy elhanyagolja magát ne várja hogy megkivánják.kell a testi kinézet is a szexhez és ha az romokba van az olyanis. Persze azért nemhagynám el a nőm mert elhizott. De sok nő hormonproblémás es borotválkoznia kell nemcsak a lábon.. a másik nemtehetnek rólla de amikor annyit eszek mint egy mázsás gyurós fizikai munkás férfi arról már tehet. Meg arról is hogy eleve hagyta hogy úgy elfajuljon hogy elhizott es az nem kis idő szóval hónapokig évekig zabálni és hagyni hogy kocsonyává szétfojjon a teste na az igénytelenség.
2020. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Na kivételesen megpróbálok érdemben állást foglalni a témában.

Bizonyára volt már kapcsolat, amelynek a megromlásához a nő elhízása vezetett, de egyrészt téved Norbert úr abban, hogy minden férfit kiábrándít a túlsúly (nem kell ahhoz nőnek lenni, hogy az ember szemében megszépüljön a párja az egymás iránti szeretetüknek hála, arról nem beszélve, hogy a kövérekre is gerjednek jó páran), másrészt abban, hogy a férfi eligénytelenedése nem lehet éppen olyan taszító a nő számára, mint fordított esetben. Az alapvetően oké, ha valakit az előnyös külseje megőrzésében motivál az a tudat is, hogy van valakije, de felesleges úgy tenni, mintha a nők "megasszonyosodása" lenne az első számú válóok, mikor mind tudjuk, hogy nincs így. Egyébként nekem is az jutott eszembe, hogy mi lesz, ha Rékuci egyszer látványosan kezd el öregedni. Azt aztán nem lehet majd betudni az oda nem figyelésének.

2020. jan. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Többségben vannak amúgy az elhízott magyar pasik..
2020. jan. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Egy paraszt! A stílusa paraszt! Amit mondott teljesen normálisan is megfogalmazhatta volna.

Nyilván marketingfogás volt, pontosan tudta hogy így plusz 15 perc hírnévre tesz szert.

Egyébként meg igen valahol jogos elvárás hogy ha valaki elvesz egy 50 kg-os nőt akkor továbbra is az lesz számára a legizgatóbb. De egyreszt a visszafogyás nem várható el 2 hónap alatt. Masrészt abszolút nem vagyok feminista egyáltalán de csak egyszer kéne kihordania, megszülnie és szoptatnia egy gyereket majd gondozni egy kisbabát 0-24 be. Egyszer szúlne gyereket és menne rá plusz x kg, rögtön mashogy látná a dolgokat. Neki kéne kipréselnie azt a gyereket. Atgondolná mit mondjon vagy hogyan. Mondom ezt úgy higy nem vagyok feminista. Csak könnyű úgy domálni hogy sose neki kellett terhesnek lennie.

Egyebként meg egy ismerősöm állapította meg tök korrekten (meg kb.fel-1 éve tehat semmi köze ehhez a botrányhoz) hogy a "fitneszguru" kigyúrva így nez ki , aligha kigyúrt akkor ne dumaljon már. Satnya fitneszguruka. A felesege (nem vagyok egy reka rajongó) becsületére valjék hogy ő legalább ki van pattintva.

2020. jan. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az ex-rendőr úr nem a kedvencem, és a csődörarcú feleségét sem kedvelem, de ő mindössze annyit mondott a maga bárdolatlan stílusában, hogy a szexuális vonzereje csökken a hölgyeménynek ha elhízik.


Mivel ez érthetően érzékenyen érintett rengeteg embert a világ 4. legelhízottabb országában, így elképesztő ellenszenvet váltott ki vele.


Ezt a hullámot most minden magára adó "médiagenya" meglovagolja, ami még érthető is, de olyan csúsztatásokat, mellémagyarázásokat látni mindenütt, ami elképesztően hülyén hat. Vagy ennyire nem akarják érteni amit mondott?


Meggyőzésképpen raknak fel képi montázs széparcú, arányosan elhízott +size modelleket az anorexiás társa mellé? Ugyan már, mekkora csúsztatás ez!


Azért nem lesz egy elhízott feleség szexuálisan vonzóbb a férj számára, mert jól készíti a kaját, meg szült neki és jól neveli gyereket, szereti az anyóst, simulékony, családcentrikus stb. Ezekért a pozitív tulajdonságaiért lesz szerethető, a nő. De nem azért akar vele a férj ágyba bújni, mert jól csinálja a rántott húst, vagy hálás neki mert gyereket szült, azért már inkább mikor lehajol, és a vékony derék kerek feszes popó vágyat ébreszt benne, mert így van genetikailag kódolva.


Ezt azonban idáig senki nem mondta ki, és a férfiak többsége sem meri ezt ilyen olyan okból kifolyólag nyíltan vállalni. Helyette önigazoló vicces lózungokat csattogtatnak, mint a nagy kufferba jó pakolni, bárhol p.nát lehet hajtogatni rá stb.


Van akiknek bejön a kucutest, van ilyen fétis is, BBW (big beautiful woman) néven, de azért a jó része a férfiaknak nem ezekre gerjed.


Amíg nincs gondja valakinek ezzel, addig boldogság, de ha átfordul a dolog, akkor biza ez komoly válságot okozhat a kapcsolatban, és attól hogy kimondatlan, nem ildomos, sőt, tradicionálisan szégyellje még az is magát akinek ez átfut az agyán, attól ez még gyakorlatban probléma.


Másfelől meg jönnek itt sokan az aputestű férfiakkal, hogy hogy mernek ezek véleményt nyilvánítani egyáltalán. Hát úgy, hogy nem kell ahhoz tudni tojást tojni, hogy megállapítsuk záp-e az a tojás.

2020. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
No vagyok, szültem is ,segítségem sincs mégis lefogytam.Igen magamért meg a férjemért.Az egy dolog ,h elfogadta a szülés utáni testem de láttam az arcát amikor 1,5 év után újra a régi lettem.Halas volt mert nem túlnyúltam el mint sok anyuka.Van ismerősünk aki akkora lett mint a haza,a férgének abszolút nem tetszik de megmondani nem szabad mert kitörne a világháború. A gyerek ovis,ő tépdes otthon sorozatot néz, szóval idő lenne edzeni....És hirdeti az igét, h el kell fogadni férjének ,h 90 kg marad 160 magassagal mert ő szült 4 éve..
2020. febr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem Norbi beszólásával kapcsolatban nem az volt elsősorban a bajom, hogy azt merte mondani, hogy az elhízás nem vonzó (a ki-ha-én-nem megmondóember stílust most hagyjuk), hanem hogy egy kapcsolat működőképességét egyoldalúan rátolta a női félre (a videóban többször hangsúlyozza, hogy a nőknek kell mindig szexin kinézniük, mert egy férfi csak egy vékony nő mellett marad meg), és egy olyan komplex dolgot, mint a házasság pusztán a külsőségek szintjére degradált. Egy jól működő kapcsolatnak nyilván fontos része a szex, ennek az alapja valóban a vonzalom, és ha a másik formátlanra hízik és ezen nem is szeretne változtatni, az tényleg probléma.

De azt mondani, hogy ez csakis kizárólag a nőkön múlik, miközben férfiak is igen nagy számban képesek belekényelmesedni egy kapcsolatba, pedig még csak nem is szülnek, valamint olyan szinten lenézi a férfiak többségét, hogy csak akkor képesek működő párkapcsolatot fenntartani, ha áll a dákó, az kimondottan szánalmas és sértő mind a két félre nézve.

2020. febr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!